Mihin hävinnyt..

Mihin on hävinny Krouvin olella ollut naispoke??
Tietääkö kukaan...
3498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oot tainnu pikkasen kännis olla jos oot termosia naisiks luullu. tai no siitä nuoremmast ei kyl tiiä.

Äänestä

En muuten ole erehtynyt...

Äänestä

Ne naiset hävisivät parempien mukaan- Ja joutavat hävitä. Juntit kepulaiset homot sekä autoja polttava kokoomuksen kolkytvuotinen kunnan tukea saava nuorisojärjestö. Tuukka ja kaverinsa Jussi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias erkki kirjoitti:

Mihin on hävinny Krouvin olella ollut naispoke??
Tietääkö kukaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu