Onko teistä ällöä nuolla toisen alapäätä??? Caikka tiiäätte et sielt tulee kaikkee paskaa jne.. Mun mielestä silti ei JOS sen pesee. Sitten kysymys MIEHILLE;
Miten syvälle työnnät kieles Pilluun? Ja sormetatko.??
Kysymyksiä?? :D
9
644
Vastaukset
- Vitunnuolijamies43v
Ei ole ällöä. V i t t u on sillä siisti kun sen pesee. Työnnän kovaksi kiertämäni kielen niin syvälle Pilluun kuin se menee, ja aina tekee gutaa naiselle. Sitten lipitän hellästi klittaa ja seuraavaksi nuolen leveällä kielellä häppäreitä samalla kun levitän niitä sormilla esille niin että emätinaukko aukeaa, ja sinne sitten kieltä sekä sormia: yksi, kaksi, kolme, jollekin menee koko nippu sormia ja parille tytölle olen saanut mahtumaan koko kouran rannetta myöten.
- kielimiehiä.
Ei ole ällöä. Kaikki, mitä sieltä tulee kielelle, on luonnollista ja kiihottavaa. Työnnän kieleni niin syvälle kuin se ulottuu, kun venytän sitä äärimmilleen. Sormetan myös samalla.
- kiitos
ei kukaan 26w kirjoita noin.. joku teinipoika siellä huutelee? ei niitä kysymysmerkkejä tarvi laittaa viittä, yhdestäkin asia selviää.
miksi ihmeessä olisi ällöä? ihanaa se on! kunhan pesulla käyty, molemmat. - nam nam pillua
Joo, feikki kaikuu alaskaan saakka ja syvemmälle.
Mutta mies nyt vastaa;
- Itse en ole kieltä piluun työntänyt, no ehkä joskus hieman, mutta klittaa lähinnä nuolen ja sormea pilluun.
Ja tulee mitä tulee. Ellei se tapa, niin se vahvistaa.
Jos en pillua uskaltaisi nuolla, niin miten uskaltaisin kepappia syödä.
Jälkimmäisessä enemmän bakteereja.
Tai antaa kättä päivää.
Tai antaa suukkoa lapselleni.
Tai käyttää julkisia kulkuneuvoja.
Tai käydä vessassa baarissa.
Tutkimuksen lasten astmatapaukset nousussa, syyksi ilmoitetaan ylenpalttinen
siivous ja imurointi, jotka estävät normaalin vastustuskyvyn muodostumisen. - kielimies40+
olen täällä jo useasti maininnut että työnnän kieleni niin syvälle silkin pehmeään kosteaan emättimeen kuin mahdollista,nuolen pyllyreijän ja pimpin todella perusteellisesti,näin olen aina tehnyt
- Nuoleva Mies
Sama homma! Rakastan pimpin nuolentaa yli kaiken se menee kaiken edelle nautinnoista. Voisin nuolla vaikka monta naista putkeen ja nautin siitä aivan älyttömästi ja niin kauan kun vain nainen haluaa tai vaatii.
- Oisko Miestä?
Täällä ois 23v nainen Joka ettis n. 18-35 vuotiasta miestä sänkyyn. Ehdot on sinun pitää jaksaa nuolla pilluani aika pitkään ettö ei mitään 2min. Ja että minä saan myös imea sinua Saada sinut sisään! Asun tampereella. Rakastan sitä kun minua nuollaan;)
Kielimies 37v Tornionjokilaaksosta etsii nuorempaa naista nuoltavaksi ja sänkyyn?
- Suck on you
Nuolen vain klitorista ja sitten sormetan ja olen kuulemma taitava siinä !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin
Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset394831Enää viisi yötä Sannan kirjaan
Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut173622Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021
vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti693433Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L1002784SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa
SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral862660IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!
"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k282597Anteeksi T
Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa161623En mä tahallani ole näin hankala.
Mulla oli kuusi vuotta sitten vähän samanlainen tilanne ja se päättyi huonosti. Ilmeisesti kuvittelin kaiken silloin ta161386- 1521311
Harmittaako mies, että yhteys katkesi?
Olisitko halunnut, että olisi säilynyt jonkinlainen yhteys vai oliko parempi polttaa sillat takana?1791272