Turhaan Niinistö

Keskustalaiset tulevat ihan piruuttaan äänestämään Pekka Haavistoa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuota en alkuunkaan usko (vaikak toivoisin kyllä kosk aite kannatan Haavistoa).
Haavisto ei oe kepun rivijäsenistön tyyppiä ollenkaan. Kepussa on paljon hyvin vanhoillista, ennakkoluuloista väkeä.Ja vaikka puoluejohdosta suuri osa ehkä asettuukin Haaviston kannalle, se ei yhtään auta, koska pulueväki ei koe johtoa auktoriteetikseen. Rivi-kepulaisen idoli on Väyrynen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yrittää kirjoitti:

Keskustalaiset tulevat ihan piruuttaan äänestämään Pekka Haavistoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu