Kertokaa pliis, onko tämä feikki kirjoitus vai Johannan kirjoittama!
http://naurunappula.com/863583
Jos on oikea, toivon ettei Johanna tee pahaa itselleen, olet ihana ja kaunis nainen. Älä välitä kateellisista näädistä, löydät pian todellisen rakkautesi. Me fanit rakastetaan sinua ja Juuliaa!
Jos tuo kirjoitus on feikki, hävetköön näätä joka sen on tehnyt! Toivottavasti joudut rikoksistasi vankilaan!
http://naurunappula.com/863583
Jos on oikea, toivon ettei Johanna tee pahaa itselleen, olet ihana ja kaunis nainen. Älä välitä kateellisista näädistä, löydät pian todellisen rakkautesi. Me fanit rakastetaan sinua ja Juuliaa!
Jos tuo kirjoitus on feikki, hävetköön näätä joka sen on tehnyt! Toivottavasti joudut rikoksistasi vankilaan!
Vastaukset 30
Vanhimmat
Tuohan on tyypillistä sekakäyttäjän sekoilua. Vaikuttaa aidolta.
JOHANNA OLET KAUNIS NAINEN!! KAIKKEA HYVÄÄ SINULLE JA SISKOLLESI!!
Juttuhan on ny näin, että mitään mä en ainakaan menetä, jos toi emakko tappaa ihtensä, turhanpäivänen julkkis koko ämmä ja sekopää bimbo xD
Huomionhakuinen sairas persoona! Onkohan työnteko siis pellenä esiintyminen niin rankkaa, että pitää uhkailla itsarilla jotta voisi jatkaa Thaimaan lomaa suljetulla! Tukiaisesta ei ole tekemään lopullista ratkaisua sillä itsemurha vaatii tekoja ei samaa iänikuista suunsoittoa!
Samanlaista itsaripommitusta Facebookissa Tuksu teki viime kesänä silloin pääsi hetkeksi putkan pahnoille huilaamaan
Minusta tuo on surullista ja järkyttävää;=(
Johanna on sairas!! Hoitoa se tarvitsee ihan oikeasti!
Toki te herjaajatkaan ette ole sieltä ihan terveemmästä päästä!! Missä on empatiakykynne ja arvomaailmanne kun näytätte nauttivan toisen kärsimyksistä?
se sekopää Artonkin kimppuun aina kävi. Ei säälitä yhtään.
älä tapa itseäsi
Do it, bitch ! Go for it ! Vitsi vitsi.....haittaakse ?
Etkö sinä herras sentään Johanna tiedä että pyssyllä jos ampuu itseään päähän niin ei voi enää kirjoitella sen jälkeen tänne julkkispalstalle olen huolestunut ja rukoilen puolestasi kaikki Herttoniemen seurakuntakeskuksessa rukoilevat puolestasi.
Olihan Tuksulla hyvä oppi-isä. Nimittäin Toni Halme! Tonikin oli sekakäyttäjä ja ampui aivonsa pellolle.
Sekoilu näyttää jatkuvan
5. Mitä kelaat reenatuista miehistä...
En kuitenkaan pidä yli bodatuista miehistä. Toisaalta taas en vaadi että
miehen täytyy olla treenattu, voin rakastua ..
9. Mites Johanna ku sä oot ...
Kyllä minä pidän tosi paljon pitkistä ja harteikkaista miehistä, heidän
kanssaan tulee turvallinen olo!
Mieliala vaihtelee 30 sekunnin välein
Opettele lukemaan näätä! Ja sen jälkeen ymmärtämään lukemasi.
pitäisi olla, että kynnyksen yli kantaisi ja tyhmä.
Paljon löllykkä sitten painaa
Suomi näyttää olevan täynnä idoliryhäsvalaita jotka panevat itsensä likoon, ruotsissa nuo ryökäleet olis jo otettu huostaan.
Rahakeräys Johannalle! Voisin ite heittää vaikka kympin, ettei tekis ittelleen mitään, ja sais vielä viikon laihtua Thaimaan auringon alla, se on kyllä tehny gutaa siskoille.
HUOH.... "Toivottavasti joudut rikoksistasi vankilaan!" "Näätä"
Joo ihan varmasti kuule joutuu vankilaan.... Ei hemmetti mitä typeryksiä on liikkeellä.... EEEEEIIIIAAAAAOOOOO
Ahdingossa tuntuu tyttönen olevan:
http://youtu.be/xpAP1zGlL04
Onks Johku ja Julle tullu jo Thaikuista takas Seiskan järjestämältä "hermojenlepuutusreissulta"?
On se Johanna kumma,ainut ihminen maan päällä joka saa samaan tuntiin mahdutettua 3 tuntia puhelimessa ja 4 tuntia itkemistä..
Kuolis vaan, olis sillonkin todella hyvä esimerkki.
kerranki on sikaläski ruma naama oikeessa itsestään
Miss merileijona Tukiainen on jo niin alhaalla kun ihminen voi käydä, ei ajoissa hakenut apua alko ja pilleri ongelmaan saati sitten prinsessa unelmaan , jäänyt 12 v. tasolle,nyt itsetuhoinen kun mokailee jatkuvasti päihteissä, etsii unelmiensa prinssiä, se varma ettei sitä tule, niin järkyttävän näköinen, aivot sulaneet, sisko samaa kastia. Vielläkin ihmettelen että vanhemmat ja sisarukset sivusta seuraavat tätä menoa, Tukiainen tulee tekemään Anna Nicolet.
Ryhdikkäästi vaan toteuttamaan homma, kerran se vaan kirpasee. Kukaan ei jää kaipaamaan.
Sairas ihminenhän tuo Johanna on. Menis hoitoon OIKEESTI!!
Johanna on kaunis nainen joka osaa myös laulaa eikä sairas
Osaa laulaa? Heh, Tukiasen tyttö jos on joku mittari laulamisen osaamiselle, niin meikäläinenhän on aivan väärissä hommissa. Ei kun äänittämään.
Itse asiassa. Jos tuo teksti on tämän Tukiaisen, niin ei häntä pakkohoitoon saisi? Vaikuttaa sille, ettei elon palikat ole oikein kintaassa. Kaikkea se julkisuuden nälkä teettää. Sisältöään kun ei tunne ja muut määrittelevät mikä sinun tulee olla, niin asia on pihvi,,,siis Tukiainen.
Tuksu on viitannut usein omaan päihdeongelmaansa, joten sen puolesta nainen voisi jo mennä hoitoon ja pelastaa oman elämänsä
Minusta on sairasta miten ihmiset pilkkaavat ja herjaavat yhtä ihmistä. Eikö teillä ihmisillä ole mitään myötäelämisen kykyä? Miettikääpä jos teitä pilkattaisiin noin. Jos oikeasti kuvittelette olevanne parempia niin eikö pilkan sijaan pitäisi ymmärtää ja olla lempeällä tyylillä huumorilla ottava. suomalaisia vaivaa sellainen pahaolo, että täytyy ottaa ikäänkuin sadismin purkukohteeksi vain joku onneton yksilö. Tällöin kadotetaan se tosiasia, että kyseessä on oikeasti olemassa oleva tunteva ihminen.