mikä on kun canalin ja nelosen kanavat lyö ruutuun 2 sekunti välein että pääsy evätty... muut kanavat näkyyki ilman moitteita. voisko se tosta la digitalin ca moduulista johtua?
plustv ei toimi
6
648
Vastaukset
- PlusTV
Moikka,
Moduuleissa on eroja. Onko sinulla mahdollisuutta kokeilla toista moduulia? Ongelman kartoittamisen kannalta on hyvä olla yhteydessä asiakaspalveluumme mahdollisimman nopeasti.
Ystävällisin terveisin
PlusTV Asiakaspalvelu
Asiakaspalvelunumero 010 309 8008
[email protected]
http://www.plustv.fi- formulat netistä
ihan hanurista koko plustv.
älkää vaan ihmiset sortuko tuohon riistofirmaan!! - hyvin toimii
formulat netistä kirjoitti:
ihan hanurista koko plustv.
älkää vaan ihmiset sortuko tuohon riistofirmaan!!Voisitko perustella väitteitäsi? Mulla plustv on toiminut paljon paremmin kuin tv viihde jonka aspaan ei puhelimitse ole päässyt tosin ei ihmekään kun porukka on siellä irtisanottu. Plustv:lle sentään pääsee ja saa hoidettua asiansa, samoin Dnan puolellakin pääsee hyvin.
- massit lopussa?
Ai soittaa siihen maksulliseen palvelunumeroon..
- 1111111
joo nyt loppu tän paskan plusteeveen kanssa sähläys.. onneks palautti rahat moduulista. kusetusta koko plustv
- toimii se
Sulla on kaiketi HD-boksi jossa yritit saada noita kanavia näkyviin, mutta ei noi Plustv:n kortit toimi HD-bokseissa koska ne kortit ei vielä sisällä linkitysmahdollisuutta ja Antenna Ready HD-boksit vaatii linkityksen kortin kanssa.
Tai sit sulla on kaapeliboksi.
Et kertonut mikä boksi sulla on joten siksi heittelen olettamuksia. Ai nin, La Digitalin modulien kanssa on tosi monella ollut ongelmia, kokeile jotain muuta modulia mutta ÄLÄ ota CI modulia.
Mulla ihan tavallinen antenni Conax boksi ja Plustv-kortti toimii loistavasti, samoin muutkin kortit (TV Viihde ja Dna Welho, kummassakaan ei ole HD-kanavia joten ei linkitystäkään, Dnan kortissa on antenniverkon Canal kanavat)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.
Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.1613620Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki143051Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma252771Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella
Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne522651Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle
Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv882527PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan
kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist502520Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest112300Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?
"Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k831987Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua
Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle2021827- 1401793