hyvän makunen pillu

mememe

onko "sun pillu maistuu hyvältä" vaan korulause? oon usein saanu sen palautteen sen jälkeen että mun pillua on nuoltu ja mietin onko sillä eroa? onko se vaan korulause? miltä maistuu "hyvä" pillu?

11

2303

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • makuasia

      Makuerot on todella suuria.
      Olen huomannut, että jos joku on hyvänmakuinen niin se kannattaa kertoa.

      Hyvä maistuu lievästi happamelle ja tuoksuu hyvälle – ei saippualle!
      Mä tykkään eniten saunapuhtaasta joka on pesty happamella pesuaineella.
      Minusta kuiva ei maistu hyvälle

    • kielimiehiä.

      Ei se ole korulause. Puhdas pillu maistuu kiihottavalle. Ja se on nuollessa tärkeää, koska lisää miehen halua tuottaa naiselle nautintoa.

    • 5-v pikku poika

      MIstä te puhutte?

    • 53v mies

      Vuorokauden verran pesemättömänä ollut pimppi on parhaimman makuinen. Makeansuolainen, joka tuoksuu Naiselle eikä pesuaineelle.

      Maku asia, josta ei voi kiistellä.

    • kielimiehiä.

      Kiihottuneen naisen pillu kyllä maistuu hyvälle, siinä mielessä, että maku ja tuoksu kiihottavat ja saavat nuolemaan entistä innokkaammin. Eli ei se mikään pelkkä korulause ole. Pillu maistuu hiukan happamalta ja suolaiselta, ja tuoksu on kiihottava sukuelimen tuoksu.

    • ovulaatiofriikki

      Mikään ei voita maussa (eikä hajussa) ovuloivan naisen puhdasta pimppiä.

    • valkovutoinen

      Miltä valkovuoto maistuu? T. Nainen, joka ei tykkää että mies antaa suuseksiä, koska pelkää p.illun/valkovuodon maistuvan pahalta.

      • hui sentäs

        Olisiko aivan kammottava ajatus, jos hiukan maistaisit omasta sormestasi? Sittenhän tietäisit. Ei kaikki oo niin vaikeeta.


      • vhddjn
        hui sentäs kirjoitti:

        Olisiko aivan kammottava ajatus, jos hiukan maistaisit omasta sormestasi? Sittenhän tietäisit. Ei kaikki oo niin vaikeeta.

        valkovuodosta eikä ylipäätään mistään pimp eritteestä kannata huolestua kuhan ne ei haise,hajuhaitta on se turnoff,muuten mies ei tunnista eikä välitä mitä nestettä suuhunsa saa,tottakai mitään veristä moonis pimppaa ei kannata tietoisesti tyrkyttää ukon suuhun vaikka itse nuolen moonis pimpatkin


    • nuolen innolla

      Kyllä tosiaan olen maistanut hyvän makuista ja pahan makuista. Molemmissa tapauksissa oli aivan suihkun raikas pimppa ja silti se toinen maistui aika pahalle...Joskus on tullut myös nuolutta kesällä pimppaa joka on jo hieman hikinen. Jos pimppa maistuu hieman pahalle, laitan sylkeä suustani lisää sekaan j---> se laimentaa sen maun. Varatut naiset Etelä-Suomesta (Järvenpää-Helsinki akselilta ja joku iltapv töiden jälkeen arkipäivänä?) jotka pitää nuolemisesta, voivat ottaa minuun yhteyttä. [email protected] Olen komea, alle 40v, 188cm pitkä , hoikka mies joka elää sellaisessa suhteessa jossa nainen ei enää halua seksiä. mailaa siis rohkeasti ja tee unelmistasi totta ;)

    • Anonyymi00011

      Ei pysty

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      103
      1241
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      93
      862
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      784
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      616
    6. 32
      605
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      574
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      558
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      523
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe