Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

toinen tulikuuma tennispommi

eka osui kertoimella 3. kyllä mä sen tiesin.

Dino Marcan - Alex Bogomolov Jr
Yhteensä pelattuja pelejä
Zagreb (Ca) Yli 19 peliä 2.15


kyssäreitä?
582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

en pelaa tätä, mut kiitti tosta heliövaaran mahtipommista. pelikassalla uutta ilmettä.

Äänestä

mites tolla on noin kova kerroin? katsoin tän päivän tennispelit niin ehkä 2 out of 30 pelissä oli pelattu alle 19 peliä?

aika jees

Äänestä

Skapparilla pissii kyllä kaikki kohteet. paitsi jos vihjaa käynnissä olevaa peliä.

Äänestä

eipä ole skapparilta nähty näitä over under pariton parillinen coinflippejä enkä usko että nähtiin nytkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skappari 85 kirjoitti:

eka osui kertoimella 3. kyllä mä sen tiesin.

Dino Marcan - Alex Bogomolov Jr
Yhteensä pelattuja pelejä
Zagreb (Ca) Yli 19 peliä 2.15


kyssäreitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu