mennään laskettelemaan ;)
Minä paan tuulemaan
vai mitä...
22263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
en osaa lasketella;)
en minäkään, paitsi joskus luikuria
tuulemaan saat pistää kyllä ;)
joo, totta vie ja mieluusti menisin pulkka mäkeen ;D
ehkä viikonloppuna tai alkuviikosta...tai jo loppuviikosta :D
Sen kun menet laskettelemaan. Itse en ole ikinä lasketellut. Mä oon jo liian vanha moiseen touhuun. Hyvää laskettelureissua aloittajalle
Voihan venäjä,jos kerta oot jo liian vanha niin kuinka vanha?
Tarpeeks vanha tajutakseni pysyä pois laskettelupaikoista :D :D
en usko että oot tarpeeks vanha ;)
onko niissä ikäraja? Ylläksellä olin joskus vuonna 1994.
Olen oikeasti liian vanha. Mä en edes ole käynyt lapissakaan ja tässä iässä tiedän jo etten ikinä tule käymään siellä :)
kuulostaa kivalta. Sukset löytyy omastatakaa. Paikkoja on paljon kun lunta riittää. koska ajattelit olevan sopiva ajankohta.
aattelin että voisit tulla tänne päin ihan koska vaan ;)
Johan sä olet laitellut tuulemaan. Mutkamäkeen oon joutunut jo mut onneksi ylämäkeen ja välttänyt vauhtisokeuden. :))
ai, mä aattelin että oisko se sellasta pintaliitoa radalla :DD oi, babe....nyt aletaan liitämään ;) tää oli siis tsoukki
Ja vist. Varo ettet sotkeudu suksiis palstalla suhatessas. Kivaahan tää on, ei tuu lihakset kipeeksi vaikka aivoja nää provot pakottaakin.
Noo, jos se olisit sinä niin en varmasti mutta kun varmaks ei tiedä
Olet siis jo sotkeutunut suksiis. Herran haltuun...
Huoh, no miksi et ilmoittele itsestäs enempää - sun syys ;) Täällä sit pitää notkua välillä :(
Huoh on provoilusanastoa.
Jaa
Ei luista suksi,ei edes mäkisuksi.