nyt heti apua...

leidilike26

mun mies katselee aina jokaikises tilantees naisia...kun ollaan liikennevaloissa,se tuijottaa viereisiin autoihin ihan minuutti tolkulla,ja ku sanon asiasta niin ei HÄn sillä silmällä katso???? vastaantulevat naiset hän tsiikaa,samoin huom.ennen porno oli päivittäistä,kunnes sanoin et mua loukkaa se...

duunissa mies flirttaa ja jopa kaupan kassalle ja saa ne punastelee...apua sit viel sanoo ettei tee mitään,ei tarkoita ja rakastaa VAAN MUA??? siis täh??millo putosin kelkasta

3

291

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Outoa miehiltä

      Tuttua monellekin naiselle, Myös minulle. Ei aina ymmärrä noita miehiä. Ensin ne valitsee sinut tai minut ja sitten ne vielä kaikenlisäksi kattelee ja tuijottelee muita naisia. No jos haluut tietää tunteista tai mitä viisari näyttää niin voi mieheltä kokeilla. Siitä tietää mitä miehet ajattelee. Katsooko ihan muuten vaan vai kiihottuuko ne toisten naisten katselusta. Miehillä kun on viisari jalkojen välissä, itse en sitä hoksannut mutta mieheni siitä mainitteli.

      Miksi miehet eivät koskaan kerro että naiset katsovat, aina ne on miehet näissä puheenaiheissa.

    • aikuistuppa

      Ja mitä sitten ? Tee itse samanlailla, niin minäkin teen, katselen kyllä miehiä, oli ukko mukana tai ei. Ja kyllä flirttailen estottomasti. Katsos sitä saa mitä tilaa. Ja sellaista miestä et tule ikinä löytämään joka ei toisia naisia katsele, tai löydät mutta sellainen on homo.

    • parisuhde2

      Mikäli tämä toisten naisten kanssa flirttailu ja naisten tsekkaaminen sinua ahdistaa, niin OTA asia puheeksi. Ei se mies ymmärrä tekevänsä väärin, jos sille ei sitä kerro. Tottakai miehet katsovat naisia, vaikka ovatkin parisuhteessa - niinhän naisetkin tekevät! Mutta mikäli toisen toiminta ahdistaa ja harmittaa kovasti, niin onhan se otettava puheeksi ja selvitettävä asia!!

      Jokaisen parisuhde on omanlaisensa ja kaikilla on omat sääntönsä. Kerro kuinka paljon asia sinua harmittaa ja surettaa. Kyllä mies pyrkii muuttamaan tapojaan, jos se hänen rakastaan satuttaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      20
      4774
    2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1722
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      287
      1586
    4. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      74
      1544
    5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      256
      1428
    6. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1170
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      135
      1167
    8. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1099
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1054
    10. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      1053
    Aihe