Aasialaisia ruokatarvikkeita

Kauppahallissahan on yksi myymälä, mutta joku puhui että jossain juna-aseman suunnalla olisi toinen liike. Osaisiko joku kertoa tarkemman osoitteen? Viikon päästä pitäisi pyörähtää Oulussa ja tarkoituksena olisi hankkia joitain aasialaisia ruokatarvikkeita.
41117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Pildee saa aina ja ilmaseksi, kun on komee ja isomunainen kuten minä.

    Äänestä

  • Kiitoksia, nuo pitää käydä tsekkaamassa

    Äänestä

  • MiniMarket on lopettanut viime syksynä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Asia2 kirjoitti:

Kauppahallissahan on yksi myymälä, mutta joku puhui että jossain juna-aseman suunnalla olisi toinen liike. Osaisiko joku kertoa tarkemman osoitteen? Viikon päästä pitäisi pyörähtää Oulussa ja tarkoituksena olisi hankkia joitain aasialaisia ruokatarvikkeita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu