Kummalla ruokkoja?

Voihan se kortrsukin pettää, vaikka vahingossa. Täällä Salossa on kyllä kummasti näköinen kiharapää, noin kolmekymppinen. Onkohan tehty mahdollista ruokkotutkimusta?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ilkeämielinen vihjailusi on kokonaan vailal mitään totuuspohjaa!

Äänestä

Mistäpä tuonkaan tietää. Onhan miehellä mulukku oltava, ja mitäpä varten jos ei kayttäs. Ja pienempikin piisaa, jos on vikkelä. Harjottelihan se välipalaks pukusuolitaitojaan sen kepulaisen missiministerinkin kanssa, mutta ei saanu sille osumaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siveellinen kirjoitti:

Voihan se kortrsukin pettää, vaikka vahingossa. Täällä Salossa on kyllä kummasti näköinen kiharapää, noin kolmekymppinen. Onkohan tehty mahdollista ruokkotutkimusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu