Ajoin eilen autoa,iiik!

Se se vasta oli jännää,kun oli liukkaat tiet ja kitkat vain alla.
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikäs siinä pelotti ? Suhteellisen normaalia näin talvella

Äänestä

mua vasta pelottaakin. huh. liukasta oli, eikä minkaanlaista kumia ollut

Äänestä
  • Varo ettet saa perillisiä,se on aika paha.

    Äänestä

Samma här,mutta en omasta vapaasta tahdostani,vaan minut jälleen pakotettiin ajamaan.Tällä kertaa taisin kyllä nauttiakkin siitä ajamisesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika pelottavaa kirjoitti:

Se se vasta oli jännää,kun oli liukkaat tiet ja kitkat vain alla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu