chat tms. yksinäisille?

Muistelin että joku täällä ilmoitteli joskus perustaneensa sellaisen? Tai jos joku osaisi perustaa tai onko sellaista jossain? Minua huvittaisi tsättäillä jossain, mutta nämä suomi24:n huoneet ei oikein innosta.
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lue ypönainen tämän ketjun M3302-nimimerkin (EI ole minä) viesti, joka löytyy ketjun loppupuolelta. Itse ketju käsittelee muuta asiaa, mutta M3302:n viestissä on linkki ja ohjeet chattiin, johon tarvitsee laittaa vain ohjeessa annettu "koodi" ja oma nimimerkki, jota EI tarvitse rekisteröidä.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/10424369

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ypönainen kirjoitti:

Muistelin että joku täällä ilmoitteli joskus perustaneensa sellaisen? Tai jos joku osaisi perustaa tai onko sellaista jossain? Minua huvittaisi tsättäillä jossain, mutta nämä suomi24:n huoneet ei oikein innosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu