Muksu-testiryhmässä on vielä tilaa noin parillekymmenelle 6-18 kk lasten vanhemmille. Kampanjaan osallistujat pääsevät testaamaan Muksu-puuroja ilmaiseksi ja kertomaan niistä ystäville. Mukaan pääsee niin kauan, kun kampanjassa on tilaa.
Netin aarteet -osastolle kirjoittelin tarkemmin, mutta ajattelin vielä ilmoitella täällä, jos tavoittaisi kohderyhmää paremmin.
Tässä linkki:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10416757
Netin aarteet -osastolle kirjoittelin tarkemmin, mutta ajattelin vielä ilmoitella täällä, jos tavoittaisi kohderyhmää paremmin.
Tässä linkki:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10416757
Vastaukset 3
Vanhimmat
Sen verran jäi sanomatta, että kampanja-aika on helmikuun loppu-maaliskuu, ja kampanjan järjestää Hopottajat-suosittelupalvelu. Hopottajista siis lisää netin aarteissa, linkki yllä.
Toistaiseksi mukaan mahtuu vielä! Jos olet 6-18 kk lapsen äiti tai isä, pääset mukaan tästä:
http://www.hopottajat.fi/rekisteroidy
Kenttiin täytettävä rekisteröitymiskoodi on: HOP7793 (kiitokset, suot tällä minulle pisteitä)
ja kampanjakoodi on: H5342D (tällä saat heti 500 pistettä)
Muistathan rekisteröitymisen jälkeen kirjautua vielä kampanjaankin. Tuotteet saa testattavaksi ilmaiseksi, ja kun kertoo niistä arvionsa ystäville saa pisteitä, joita ahkerasti keräämällä saa myös palkintoja, kuten lahjakortteja. Tällä hetkellä mukaan lähtevät saavat kampanjakoodilla heti 500 pistettä :)
Sivuilta http://www.hopottajat.fi/ saa myös lisätietoa! Tai kysy täällä, yritän vastailla parhaani mukaan :)
Nostan vielä kerran, jos jos joku ei ole vielä huomannut :)