Persesilmän imutus kuvottavaa/kiihottavaa?

Paskanmaku suussa

Niin, koetteko persereiän imemisen, suutelun tai kielen työntämisen paskareikään lähinnä oksettavana vaiko kiihottavana?

13

2505

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • NAMI-NAMI

      Tosi kiihottavana jos edes paperia on käytetty kunnolla,helpoin tapa on jos varaa ensin riittävästi sylkeä suuhun ja kastelee aukon kunnolla,se hävittää riittävästi turhat hajut ja maut joten voi nauttia rauhassa sen sopukoista kielellä ja huulilla,välillä nuollen,välillä imien ja työnnellä kieltä niin syvälle kuin yltää ja kaikki naiset joille olen tehnyt tätä ovat nauttineet todella paljon enkä minä ainakaan ole huomannu mitään jälkimakuja tai muitakaan haittoja suussani.

    • Max-Ppppppp

      Vastaanottavana osapuolena: todella kiihoittavana, mutta edellyttää että olen pessyt paikat erittäin hyvin. Muuten en anna kielella kajota peppuuni. Oikeissa olosuhteissa aaaaaaahhhhhhhh.... Olen mies, nuolijana nainen.

      Sinulla, arvon provo, peräaukko voi olla seksiä harrastettaessa tai pikemminkin sellaisesta unelmoidessasi paskainen mutta älä yleistä huonoa henkilökohtaista hygieeniaasi koskemaan muita keskustelijoita.

    • Pysyppä aiheessa

      En mielestäni yleistänyt mitään, ja mistä vetäisit tuon huonon hygienian tähän juttuun?

    • puhdasreikäihgu

      pers nuolemisella ja p askalla ei oo mitään yhteyttä.t.pers nuolijamiies

    • Kun jo kysymyksessä puhutaan "paskareiästä" niin asiallinen vastaus lienee melko turhaa, kuitenkin olen samaa mieltä Max-Pppp:n kanssa, naisen kielen saaminen peppuun on todella kiihottavaa silloin kun tietää että omat paikat ovat puhtaat. Ja aivan samoin tykkään kyllä esileikkinä nuolla ja työntää kieltä naiseni peppuun. Kun hygieniapuoli on kunnossa niin kielellä pepun kokeileminen ei lainkaan eroa kielen suuhun työntämisestä.

    • Oepl1997

      Oih!! Ehdottomasti kiihottavaa, kun paskan aromit kiertelevät kielen päällä ja penis pystyssä! AH!! ;D

      • hyvältä kuulostaa


    • Olli-Pekka97

      Hiehaa! Kiihottavinta kun naisella on vähä paskanen anaali koska sillon paskakokkareet pyörivät suussa, ja on muutenkin nautinnollisempaa, sama asia nuolla puhdasta persettä ku liian puhtaaks kiillotettua dildoa..

    • Edellisillä kirjoittajilla tuntuu olevan ulostefetissi, jolla ei sinänsä ole peppuseksin kanssa tekemistä, vaikka voivatkin toisiaan tietyllä tavalla täydentää.

      Suosittelen kuitenkin menemään ao. palstalle kirjoittelemaan, saatte varmasti sieltä paremmin vastakaikua kuin täältä, koska noin yleensä peppuseksissä ei ole kysymys ulosteiden kanssa leikkimisestä.

    • korutar

      Mä oon nainen ja tänään nuolin miehen persreikää... Häntä se kiihotti kovasti ja vaati sitä monta kertaa rakastelun esileikkinä... Suihinoton jälkeen piti siirtyä alemmas... Hän ei kuulemma ollut aiemmin saanut tällaista kokemusta enkä minäkään ollut koskaan nuollu, suudellu ja kielellä kutitellut miehen peräreikää... En työntänyt kieltäni syvälle reikään mutta reiän tuntumassa kieleni liikkui koko ajan niin kauan kuin leukaluunio jaksoivat imutella (sattui meinaan omaan leukaan).. Saas nähdä saisinko joku kerta itsekin vastapainoksi tuollaista....

    • pyllynnuolijamies40

      saisit kyllä heti jos täällä olisit

    • Anonyymi

      Avan paska maailma... haluan pois täältä !

    • Anonyymi

      Sairasta homojen hommaa.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      86
      1829
    2. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      17
      1141
    3. Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa

      Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.
      Kajaani
      99
      1135
    4. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      79
      992
    5. Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia

      https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot
      Maailman menoa
      153
      862
    6. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      92
      856
    7. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      51
      764
    8. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      54
      761
    9. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      54
      701
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      694
    Aihe