J....Someone like you

221281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Ei minusta kukaan tykkää, kaikki ovat hyljänneet minut :(

Seuraava paikkani on kai hautausmaa :(

Äänestä
  • Pitäsköhän toljottaa peilistä omaa naamaa! Sellainen asia kuin toisen kunnioitus on muutamalta J.mieheltä päässyt unohtumaan

    Äänestä

  • Tiedän ainaskin yhden jiin jonka ottaisin mielelläni peiton alle.

    Äänestä

  • Hämmästyttävän samanlaisia mietteitä! Oletko pettynyt?

    Äänestä

Et varmaan oo tullu ajatelleeks että kaikilla ei maailmankuva muodostu S24:n perusteella niinku sulle.....

Äänestä
  • Maailmankuvani ei muodostu olleenkaan S24:n perusteella, tuntemukseni ei liity ollenkaan tänne S24:een, kunhan satuin ajankuluksi tulemaan tänne. Taidat olla joku ääliö, joka päivystää täällä 24/7 !

    Äänestä

  • Jii(m) kirjoitti:

    Maailmankuvani ei muodostu olleenkaan S24:n perusteella, tuntemukseni ei liity ollenkaan tänne S24:een, kunhan satuin ajankuluksi tulemaan tänne. Taidat olla joku ääliö, joka päivystää täällä 24/7 !

    haluaako joku päästä meseen näyttelemään tissejään ja pilluaan

    Äänestä

  • T-neiti. kirjoitti:

    haluaako joku päästä meseen näyttelemään tissejään ja pilluaan

    Tuo viesti se vaan jaksaa naurattaa. En löydä mitään syytä miten se liittyy edelliseen viestiin. Mistä helevetistä jollakin on tuohon paikkaan tullut tuollaista mieleen?

    Äänestä

Oi kaunista! Laulantaa mielenkiintoisella ja koskettavalla äänellä. Sanat sopivat todella hyvin yhteen ja saavat mietteliääksi. Koskettavaa!

Äänestä

Tell me who you are

Äänestä
  • Täällä ainakin yksi rakastunut P kaipailee J-miestä...

    Äänestä

Mä olen S ja kaipaan mun J:tä tiedoksi vaan ;)

Äänestä
  • Juhaako?

    Äänestä

  • J**** kirjoitti:

    Juhaako?

    Veikkaanpa ett Jukka poikaa taitaa tuo S kaivata

    Äänestä

  • ............. kirjoitti:

    Veikkaanpa ett Jukka poikaa taitaa tuo S kaivata

    Tiedoksi, tämä kaunis kappale meni naiselta naiselle

    Äänestä

  • Ap kirjoittaja kirjoitti:

    Tiedoksi, tämä kaunis kappale meni naiselta naiselle

    Mikä kirjain? Että voin sitten arvailla, onko se hän. :)

    Äänestä

  • Badday kirjoitti:

    Mikä kirjain? Että voin sitten arvailla, onko se hän. :)

    En uskalla, kerro sä omas?

    Äänestä

  • Badday kirjoitti:

    Mikä kirjain? Että voin sitten arvailla, onko se hän. :)

    Toisen nimen eka kirjain?

    Äänestä

  • Ap kirjoitti:

    Toisen nimen eka kirjain?

    Mikä sun? :) äh, tunnen tällä hetkellä itseni aika epätoivoiseksi. Päätin jo, että en enää haaveile. Ja sitten taas hän, kaunein, tuli mieleen.

    Äänestä

If you miss me send a message.

Äänestä
  • the message yourself, not just wait for one.

    Äänestä

  • Miks mun täytyy olla se joka aina lähettää viestiä....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


<3 kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu