enpä tiijä

käviskö pyhäjärven kepuille samoin kuin valtakunnassa, jotta jukka joutuu nostamaan ne niin kuin paavo
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikösite eronnu?

Äänestä
  • Paavo nosti kepun lukemat, samoin käy pyhäjärvellä, mutta sen työn tekee jukka joka on pitänyt kepun hengissä

    Äänestä

  • seputeelis kirjoitti:

    Paavo nosti kepun lukemat, samoin käy pyhäjärvellä, mutta sen työn tekee jukka joka on pitänyt kepun hengissä

    Höpsis,päin vastoin minä olen monen kuullut hylkäävän kepun jus ton tyylin takia,minäkin menin persuihin.En hyväksy hänen toimia,luulis kepulaisia hävettävän.

    Äänestä

  • seputeelis kirjoitti:

    Paavo nosti kepun lukemat, samoin käy pyhäjärvellä, mutta sen työn tekee jukka joka on pitänyt kepun hengissä

    Kepun lukemat tippuivat viime presidentinvaalien 18,63 %:sta 17,53 %:iin eli rapiat 1,1 %-yksikköä. Lukemien perusteella ei ainakaan kovin suurta nousua näytä olleen Matti Vanhasen tuloksesta, pikemminkin päinvastoin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


selistys kirjoitti:

käviskö pyhäjärven kepuille samoin kuin valtakunnassa, jotta jukka joutuu nostamaan ne niin kuin paavo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu