Käytän käsisuihkua siihen, että saan seksikkään olotilan purettua.Siis alapäähän ja rintoihin.
Jos olen erittäin kiimainen ja kuuma, haluan kipeästi kokea olevani isorintainen.Onnistuneen itsetyydytyksen jälkeen olotilani on että kiva että joskus on rinnoistakin ollut huolissaan..Eli evvk rinnat jos on post-orgasm-vibat.
Minua ei discossa häiritse ollenkaan, että saatan nähdä ympärilläni samankokoisia rintapareja kuin itsellänikin on.Jos haluan erottua starana, kiipeän esiintymishäkkiin tai lavakorokkeelle.Mikäli klubissa sellainen siis on.
Jos olen erittäin kiimainen ja kuuma, haluan kipeästi kokea olevani isorintainen.Onnistuneen itsetyydytyksen jälkeen olotilani on että kiva että joskus on rinnoistakin ollut huolissaan..Eli evvk rinnat jos on post-orgasm-vibat.
Minua ei discossa häiritse ollenkaan, että saatan nähdä ympärilläni samankokoisia rintapareja kuin itsellänikin on.Jos haluan erottua starana, kiipeän esiintymishäkkiin tai lavakorokkeelle.Mikäli klubissa sellainen siis on.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kun taas retkahdan siihen......the shower.. laitan suihkun reisieni väliin, niin että käteni on vapaina, voin tuottaa itselleni ajatukseni todeksi, voin hyväillä niitä saippuaisia rintoja, kuin joku kiihkeä niin tekisi, tunnen ne tärkeäksi hänelle ja olen tyytyväinen niihin...silloin.
kuulostaa ihan kivalta mikä ettei nautintoa kaikki kiva,veit ajatukseni
Miksi kantaisin huolta rinnoistani, kuitenkin kannan, onko se nuoren tytön tutkiskelua. . .ne eivät ole valmiit, ovat puolipallon muotoiset, millaisiksi ne muotoutuvat.
Miksi kyselen wep kameran edessä "ovatko ne kauniit, kiihottavatko ne sinua"
Hänellä ei ole kuvaa, ei koskaan ole näyttäytynyt webissä, en halua sitä, en halua tietää, niin on parempi.
Kylpyhuoneen peilin edessä otan nännit etusormen ja peukalon väliin, kierrän hieman, ne räjähtävät heti koviksi, tuntuu hyvältä.
Aioin mennä suihkuun, en nyt menekkään, haluan olla liukas, menenkin katsomaan mesestä, onko Hän online - on, naputtelen tekstin "haluatko" vastaus OK
Nyt ei katsota rintoja, en itse katso kuvaruutuun, en sitä näytelmää, minkä kamera välittää, mutta herkkä kohoutumani alkaa tuottamaan sitä tasaisesti kasvavaa nautintoa, kun etu- ja keskisormeni liukuvat kevyesti sen molemmin puolin, olen valmiiksi liukas...nyt ei ole huolta rinnoista...tänään.
Jokin ihmeellinen voima saa jakamaan minunkin yksityiset nautintoni toisen kanssa, mikä?
Onko se jännittävämpää, tuntuuko se paremmalta, tai mielikuva, että katsoja voi kokea sensaatioita nähdessään nautintoni ja mitä sitten hänelle tapahtuu?
Vastaukset voisivat tuhota illuusion, haluan ylläpitää sen -yhä uudelleen, enkä tietää kaikkea.
Rintani ok. en pohdi niiden muotoa enää, ne ovat täyttäneet tehtävänsä, sen alkuperäisen.
Mutta koin muutakin, se on kai luonnon tarkoitus, pitää ollakkin, PRACER. Olisi ollut ehkä kornia sanoa toiselle: "tee minulle jotain" samalla kun niitä käytettiin, kestin kuitenkin kiimani, en edes hävennyt.
Olen tiedostanut sen, nänneistäni menee johtimet, sellaiset joissa nautinto kulkee, ne menevät nivusien kautta juuri siihen pisteeseen, joka on kaikkein herkin, jatkavat vielä reisien sisäpintaa pitkin isovarpaiden kärkiin asti, miksiköhän sinne?
Kun nousen aamulla pirteänä ja tietenkin liian aikaisin, olen herkimmilläni, hampaita pestessäni huuhtelen lopuksi sähköhammasharjan kylmällä vedella, koskettelin värähtelevällä harjalla kevyesti nännejäni, niiden ympäristöä, koen miten ne hermoradat toimivat aina varpaisiin asti, kastan sen uudelleen kylmään veteen, koskettelen uudelleen -
Otan harja mukaani kun menen uudelleen sänkyyn. koskettelen siellä, vasen puoli tuntuu nautinnollisemmalta, veri alkaa pakkautumaan ja voin laskea voimistuvan pulssini siitä sykkivästä paikasta siihen koskematta.
Nyt en ollut kaikkein herkimmilläni, lopulta minun oli koskettava siihen sormellani, mutta hyvin kevyesti hivellen.............
Olen joskus miettinyt, mahtaako huutoni kuulua yläkertaan, tuskin se kuuluu, vaimea tukahtunut......