Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko naisilla "2 miestä fantasia"?

Monilla miehillä, ainakin väitetään, olevan fantasia kahdesta naisesta rakastelemassa. Entä naiset? Mitä teille tulee mieleen kahdesta miehestä rakastelemassa? Vie halut täysin? Ei mitään vaikutusta? Iso turn-on? Kertokaa, kiinnostaisi kuulla.
12514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

En fantasioi kahdesta miehestä keskenään, mutta ei se oksetakaan. Ei oikeastaan herätä mitään tunteita.

Kahdesta miehestä voin kyllä hyvinkin fantasioida ;) Siis että minulla olisi sekä avokkini että ihastukseni. Jollain tavalla toivon hassusti joskus, että nämä olisivat ystäviä. Mutta siis vain ystäviä.

Äänestä

En fantasioi kahdesta miehestä yhdessä, mutta kahdesta miehestä joskus kyllä ;)
Avokkini ja ihastukseni.. Jollain jännällä tapaa toivon joskus että he olisivat ystäviä, mutta en siis että harrastaisivat seksiä keskenään.

Äänestä
  • Nyt tuli kahteen kertaan, kun ekaa se ei antanut lähettää niin piti lyhentää tarinaa.

    Äänestä

  • minulle oli ylläri kun kiltti vaimoni tunnusti tälläsen. voiko häneen luottaa enää.

    Äänestä

  • Kaksi miestä keskenään ei kyllä kiinnosta pätkääkään, mutta...
    Kaksi tai kolme miestä minun kanssani olisi kuuma fantasiani.

    Äänestä

Vie halut täysin, samoin pelkkä ajatus lesboilusta.

Äänestä

miehestä KESKENÄÄN fantasioi, mutta se itse saisin kaksi (tai useampia) miehiä kerralla, on minulle erittäin yleinen fantasia.

Ajatus kahdesta homosta keskenään herättää minussa aika neutraaleja tunteita. Joskus olen netissä homopornoa nähnyt, ja sitä suht kiinnostuneena katsonut, jos miehet ovat olleet hyvännäköisiä.

Äänestä

Kyllä minä fantasioin kahdesta miehestä keskenään, ja kahdesta naisesta, joskus jopa ihmisitä, jotka on jollain tavalla sukupuolten välissä. Joskus jopa kuvittelen, että olisin itse mies... Kaikenlaista.

Äänestä

kyllä, jonkinlaisia. sinänsä homopornon katselu ei ole kovin kummoista, mutta ajatuskin joistain itselle tutuista miehistä homoilemassa saa pimpin kostumaan. porno nyt on katsomatta paskaa, mutta homoeroottiset tekstit on ihan mahtavia, kun voi kuvitella henkilöiksi kenet vaan.

Äänestä

Ei todellakaan.

Äänestä

Ei ole tuollaista fantasiaa. Itse asiassa katson mieluummin kahta naista rakastelemassa; se on mielestäni paljon kiihottavampaa vaikka nainen olenkin ja siis hetero.

Äänestä

useimmat naiset fantasioi kolmesta miehestä yhtäaikaa eli haluavat siis saada joka reikään samanaikaisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyssäreitä peliin kirjoitti:

Monilla miehillä, ainakin väitetään, olevan fantasia kahdesta naisesta rakastelemassa. Entä naiset? Mitä teille tulee mieleen kahdesta miehestä rakastelemassa? Vie halut täysin? Ei mitään vaikutusta? Iso turn-on? Kertokaa, kiinnostaisi kuulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu