Drive-in Hesburger

Uudelleen sisustamisen yhteydessä on näköjään kameratkin päivitetty uusiin, uusissa kameroissa on myös mikrofonit, en käy enää syömässä kyseisessä paikassa :D
6433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Voi voi, pelkäätkö että joku mikrofoni kuulee sun juttus sinne autoon voi nyyh.

Uskotko kun sanon että yksi läski vähemmän siellä jonossa on pelkästään hyvä asia?

Äänestä
  • Ne kamerat siellä sisätiloissa on varustettu mikrofoneilla, nyt siellä käy yksi läski vähemmän :D

    Äänestä

ehkä siellä koitetaan tietoisesti siirtää ihrasakkia autoluukun asiakkaiksi, ei tartte sikailujen jäljiltä pyyhkiä pöytiä jatkuvasti kun porukka valuttaa majoneesit omiin autoihinsa :D

Äänestä
  • Taidat kotonakin istua pöydällä, taikinaperse :D

    Äänestä

Kameroissa mikrofonit? ööö??? nyt multa meni ohi jotain.

Äänestä

BIC MAC = HESE KERRARI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikitön lounas kirjoitti:

Uudelleen sisustamisen yhteydessä on näköjään kameratkin päivitetty uusiin, uusissa kameroissa on myös mikrofonit, en käy enää syömässä kyseisessä paikassa :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu