Persujen aika meni enää 16.5%

NOin se persujen aika oli ja meni. SDP, KES ja PS samassa. SDP ja KEsk nousee omalle tasolle.
http://www.hs.fi/politiikka/HS-gallup Sdpn perussuomalaisten ja keskustan kannatus tasoissa/a1305555581982
259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Työväestö pitää Persut demareiden edellä puolue kannatuksessa.

Äänestä
  • Eläpäs nyt, kyllä myö kommunistit vielä noustaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


16.5% kirjoitti:

NOin se persujen aika oli ja meni. SDP, KES ja PS samassa. SDP ja KEsk nousee omalle tasolle.
http://www.hs.fi/politiikka/HS-gallup Sdpn perussuomalaisten ja keskustan kannatus tasoissa/a1305555581982

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu