Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kysymys...

onko totta, että naiset laukeavat samalla tavalla kuin miehet?siis että sieltä tulisi jotain ulos niin kuin miehillä spermaa?
22205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse valun orgasmin yhteydessä kamalasti ja ennen sitä,olemme kunppanini kanssa todenneett,että se on ejakullationestettä,koska on erihajuista kuin valkovuotoerite.Netissä on kerrottu kyseisestä asiasta enemmän,hae googlen kautta!

Äänestä

kyllä minulla on pillu joskus ihan märkänä, ihan niin, että reisiä myöten valuu kiimanesteet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön kirjoitti:

onko totta, että naiset laukeavat samalla tavalla kuin miehet?siis että sieltä tulisi jotain ulos niin kuin miehillä spermaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu