Iho ja silmät kellertää omituisesti

Onko syytä huoleen?
7199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei
se on normaalia

Äänestä

joo suurin osa maapallon ihmisistä kellertää

Äänestä

Olet loppusuoralla, maksasi on pettänyt.

Äänestä

Maksa on finaalissa tai jotain muuta sisäisesti vakavaa. Suosittelen menemään välittömästi lääkärille ja unohtamaan tämän palstan paskapuheet alkoholin vaarattomuudesta.

Äänestä

Aivan nor,maalia. Olet vain juonut liikaa keltaisia juomia, juo pari viikkoa punaista Camparia ja saat iloisen punoituksen silmiisi!

Äänestä
  • Saako Koskiksella kirkkaat silmät?

    Äänestä

HEI! Vitust vitamiinei ja ES!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?? ?? kirjoitti:

Onko syytä huoleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu