Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Takaapäin

Miksi minua sattuu kun mies ottaa takaapäin? Olemme yrittäneet monta kertaa mutta kipu on sietämätön, miksi ja mistä apu?
4826
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi johtua endometrioosista. Ainakin mulla johtui siitä.

Äänestä

Eiköhän tuossa vaan paineta kohdunsuuta sopimattomasti

Oletko keillut taivuttaa selkää kaarelle?

Äänestä

kokellkaa kylkiasennossa, sano partnerille että tulee hellästi sisään ja nai sitten hitaasti kiihdyttäen. Työnnä peppua ja keinuta työntöjen tahdissa. On muuten ihana asento !

Äänestä

Kokeilkaa likastetta ehkä se auttaa ite en oo kertaakaan satuttanu naista kun otan takaa päin ne vaan sanoo uuh sä osaat olla hellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huolestunut.. kirjoitti:

Miksi minua sattuu kun mies ottaa takaapäin? Olemme yrittäneet monta kertaa mutta kipu on sietämätön, miksi ja mistä apu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu