Erotiikkabaarejen paljous Sunny beachillä

valistaisiko käyneet

Ollaan poikain kanssa menossa vähän Sunny Beachille kujeilemaan, poikamiehiä kun vielä ollaan, ja koska Matkaoppaat-ohjelmakin on valinnut paikan kohteekseen.
Ja hinnankin takia. Mutta mites on, paikka on kuulema täynnä erotiikkabaareja, millaisia ? Onko myös naisille miesstrippareita vai keskittyykö tarjonta pelkästään
pojille ? Onko homoille jotain omia baareja ? Saako baareista ostettua revaa ?

15

1896

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 939320

      Köyhät juntit menee bulgariaan, panomiehet pattajalle!


      Minä lähden, pattajalle VEHREIDEN PALMUJEN ALLE

    • mjie

      Sieltähän ne ladyboyt majailevat.

    • ..

      koskas on pojilla lähtö

    • gfgasd

      Kyllä sieltä löytyy ainakin naisia miehille. Homobaareja en usko, että löytyy.

    • MR pussy

      Oli siellä vielä pari vuotta sitten tais olla joku 5-6 tissibaareja ja pamputtamaan pääs 150 levalla yläkerrassa red rosessa ja relax ja pari muuta oli keskustassa rannalla sai huuliholkän 50 levalla ja 100 levalla pääs pamputtaa suhk koht hyvän näkösiä olivat tietääkö kukaan vieläkö on sama meininki tarkotus ois lähteä pamputtaa sinne elokuussa red rose relax plus muut vieläkö toimii ja minä hintasta ??

      • ipnn

        Rannalla? Missä? Onko hierontatelttoja?


      • nökn
        ipnn kirjoitti:

        Rannalla? Missä? Onko hierontatelttoja?

        Paikkojen nimiä??
        100 levaa riittänee?


    • yjunyunyunyu5n151n6y

      Erotiikka baareissa itse toiminta n120-160levaa rantakadun tytöiltä voi saada punahuulisorsaa jopa 50levalla tai allekki vähän riippuu kuinka epätoivosia ovat kerran luvatiin 20levalla mut sillon en ollu puutteessa ja siitä jo neljä vuotta aikaa...harmi vaan et nuo rantakadun tytöt ovat vähentyneet erittäin huomattavasti muutaman vuoden aikana...

      • 07575

        Eikö pelimiehiä tänä kesänä Bulgariassa?


    • Babylon

      Muutama viikko sitten tuli kierrettyä kaikki matkan varrelle osuneet erotiikkabaarit Sunnylla ja hintataso oli melko kohdillaan. BJ 80-100levaa, toiminta 100-160levaa. Kaikki baarin yläkerrassa / kopissa.
      Paras paikka oli mielestäni Babylon.

      Kadulta olisi saanut halvimmillaan 30levalla. Ei tullut testattua...

    • fftyy 123

      Tissibaarit rehellisiä ja hyviä paikkoja eivät varasta tekevät hommat loppuun ja eikä tarvia maksaa sisään tai tarjota kalliita drinksuja voi ottaa kaljan ja katsoa paketin tanssimassa ennen kuin hommiin hintataso 100 lev-170 levaa ja varoituksen sana ne rantakadulla olevat puolimannet tarjoavat huulihoitoa ja revaa halvalla jossain puolivälin paikkeilla kun saavat ukon höynäytettyä jotain 20 levaa huulihoito ja kun housut on kintussa toinen manne tulee ja yrittää putsata no äkkäsin sen homman ja lompakossa ei ollu ku 10 levaa 5 euroo älysin sen siihen loppu hommat mitä halvempi sen epäilevämpi kannataa asian suhteen olla ja nyt kesällä vippailin huppelissa jossain kadulla lähellä rantaa akka tuli tarjoaa revaa 50 lev ja huulihoito 40 lev noh kännissä tuli lähettyä panee pusikkoon kahto minne pistin lompakon ja veti housut alas ensiks bj ja ratsastus takaapäin sillon putsas lompakon 50 lev hävis eli 100 lev pusikkopanoista 50 euroo noh ei haittaa viimeks päässy pusikos panee yli 10 vuotta sitten hyvä paikka vaik tää viimenen homma sattui tulen menemään myös uudestaan sinne ja oon ens kerralla varovainen mut varoituksen sana ei kannata kännissä kantaa paljoo rahaa messissä tai käyttää rahavyötä tai pitää isoja seteleitä kännykän akun takana mut siellä rannalla oli passissa 2 blondia pitkä ja lyhyt huulihoito 50 lev ja pano 100 lev tuli molempia testattua eikä hävinny rahat ja hommat tuli hoidettua on siellä rehellisiäki kadulla muuten reissu meni hyvin oon käyny paskemmissaki paikoissa !!

    • `cameltoe

      Onko hinnoissa tapahtunut muutoksia Red Rosessa?

      • mr pussy

        Sama hinta viime vuonna mutta red rose oli siinä kukkais kadun loppupäässä 100-170 levaa toiminta kyseisissä paikoissa


    • voi voi

      Kyllä on jätkät puutteessa kun kaikenmaailman puska- ja rantahuulihölkkiä pitää lähteä hakemaan toiselta puolelta Eurooppaa.

      • tötteröä huuleen

        No siinähän ne puutteetkin hoidetaan samalla kun ollaan sinne asti lomalle menty. Eikä ne ole pelkästään turisti jätkiä jotka siellä pusikoissa pölläyttelee. Itse ihmettelen muijia, jotka lähtevät toiselle puolelle eurooppaan ja kauemmaksikin imeskelemään äijien elimiä.Dominikaanisessa huvitti kerran, kun samalla reissulla kanssani olevat äiti ja tytär (n. 50v ja 20v) iltasella istuskelivat vierekkäin pienen kallion suojassa molemmilla muna suussa, satuin kävelemään aika läheltä ohi . Hah, äiti oli oikein nolona loppuajan aina kun hotellilla satuimme tapaamaan. Itse vain hymyilin ja iskin "puumalle" silmää


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      385
      8468
    2. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      173
      2820
    3. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      13
      1162
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      76
      998
    5. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      61
      903
    6. Postilaatikoista

      Tuntuu kaikki tietävän tekijän/tekijät, mutta miksi nimiä ei julkaista???
      Kihniö
      25
      896
    7. Nainen arvaa kuka

      En ikävä kyllä elä enää pitkään
      Ikävä
      55
      873
    8. Sano nyt kiertääkö

      Huhut meistä tai jostain muusta?
      Ikävä
      64
      832
    9. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      50
      831
    10. Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!

      "Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss
      Maailman menoa
      72
      802
    Aihe