Entäs sulla?
Ikävä on häviämäisillään
************
17153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
on tai ei. Tai näissä olosuhteissa just hyvä näin :)
Joo kyyllä se tästä...otin pienet perjantain alkuillan pöhnät työviikon päätteeksi... oikeestaan pitäis antaa ittensä selvitä ja alkaa sitte nostelemaan painoja. muute jää taas väliin.. On saanu pidettyy aika hyvää tahtii
on=oon
Onks isotkin muskelit?
Ei oo kovin isot...oon aika solakka.. se yks lihaskaan ei oo ehkä suurista suurin mutta sentään aika pitkä :D (eh heh,, itsetunnon paikkausta? - mut on tosi) . Painojen nosto tuo ennenkaikkea ryhtiä ja käsivarsiin vähäsen lihaksia..lihaskimpuksi musta ei taida koskaan olla..oon luonnostani hoikan pitkä.
uuuhhhhhhh....
luonnostasi tosi seksikäs nam
Kaikki häviää aikaan toisilla vaan tulee sairauksia mitä ei voi enään estää.
on jo hävinnyt
...............ja tääl viel lorvit
mikä jottei
taustalla pysyvä olotila : )
Katos vuonna 2000. Takas ei ole tullu vaikka välillä oon luullu niin.
Siltä alkaa tuntumaan. Elämä menee eteenpäin ja joskus vain huomaa, että sitä vain jotenkin osa ihmisistä tulee vähemmän tärkeiksi. Kaiken hyvän kuitenkin talletan sydämeeni.
Siitä sitten vierähtänyt muutama vuosi...
Siltä se tuntuu...........
Ei ole, ei. Eikä häviäkkään, mutta sen kanssa oppii elämään. Kuten viimeksikin. :)