Duster diesel matka-ajo

Etuveto päällä paljonko kulutus?Vaikka 3000km jaksolta.
5541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eikö ossssillla rahkeet riitä C4;een, siihen lämpimään autoon?

Äänestä
  • Taitaa neliveto kiinnostaa liikaa.Golfilla saanut tuntumaa.

    Äänestä

  • osssss kirjoitti:

    Taitaa neliveto kiinnostaa liikaa.Golfilla saanut tuntumaa.

    Eihän Golfilla saa tuntumaa kuin 3000 km:n hypotermiajaksoon.

    Äänestä

TM lehdessä mittailtu ei se paljon vie alta 6 ajelee jos järki päässä. Hyvä auto kokonaisuutena vaikka eihän se nyt mikään edustusauto ole mutta ok kulkupeli vaikka pidemmällkin matkalle jos on normaali ihminen.

Äänestä
  • Sillähän pääsee miltei tiguanin lukemiin, loistava suoritus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


osssss kirjoitti:

Etuveto päällä paljonko kulutus?Vaikka 3000km jaksolta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu