Jos ostan Daewoon, niin ostan sen mieluummin kodinkoneliikkeestä, kuin autoliikkeestä; hahhahhahhaaa mikä automerkki; näin suurin osa muista autoilijoista teistä Daewoolla ajelevista tyypeistä ajattelee!!! hahahahahahaaaaa!!!
Daewoo hah!
15
3240
Vastaukset
- Lacetti
Helpottiko oloasi, että pääsit näin esittelemään vähä-älyisyyttäsi ?
- Hintalaatumies
"hahhahhahhaaa mikä automerkki; näin suurin osa muista autoilijoista teistä Daewoolla ajelevista tyypeistä ajattelee!!! hahahahahahaaaaa!!!"
Näin saattaa valitettavasti olla, mutta suurin osa muilla autoilevista on ainakin toistaiseksi täysin väärässä. Kyllä autoihin paremmin perehtyneet pitävät GM:n nyky-Daewoota autona siinä missä muitakin. - Keskusteluapua
Avohoidossa on päästy askel edelle, koska lääkityksen valvonta on saatuseurantaan, vaikka paikkajaot on kyllä tarkoin harkittu tapauskohtaisesti.
Positiivista, ja parempi vaihtoehto on, että purkaa tänne pahanolontunteita ja ahdistusta ennemin kuin tekee käsittämätöntä väkivaltaa mm. vanhuksia kohtaan.- Antti
Onko Daewoon omistajilla epävarmuutta autonsa statuksesta, kun viitsivät vastata mokomaan provoon?
- Lacetti
Antti kirjoitti:
Onko Daewoon omistajilla epävarmuutta autonsa statuksesta, kun viitsivät vastata mokomaan provoon?
Eiköhän näihin vastata aina, oli sitten automerkki mikä tahansa.
- ...........
Lacetti kirjoitti:
Eiköhän näihin vastata aina, oli sitten automerkki mikä tahansa.
auto? ei tässä keskustelussa oo vissiin vielä autoista puhuttu sanaakaan.
- Lacetti
........... kirjoitti:
auto? ei tässä keskustelussa oo vissiin vielä autoista puhuttu sanaakaan.
Et jaksanut lukea ilmeisesti edes ensimmäistä viestiä tai sitten et vain ymmärrä lukemaasi.
- samaa mieltä..
voiko ottaa tosissaan automerkkiä, joka on daewoo..
kerran naureskelin eräässä autoliikkeessä, kun joku vanhempi pariskunta oli katsomassa moista autoa niin enkö möläyttäny suureen ääneen, että minähän en mitään mikroaaltouunia ostaisi.. niin eipä myyjä tullu kyselemään multa mitään, että minkäslaista autoa olinkaan vailla vaan mulkoili kovin pahan näköisenä..
ja mulla oli hauskaa! - Myyjä
Tyhmille virkamies akoille jotka on saaneet (Hormooni shokissaan)päähänpiston ajaa ajokortti ja ostaa auto 4-kymppisenä.Mä kusetan ja myyn ja ne tutisee ratissa lierihattu päässä.
- Unskitar
Kuinka viitsit edes kirjoittaa noin huonolla suomen kielellä? Tuo kirjoituksesi sopii varoittavaksi esimerkiksi kouluun: asian ilmaisu ja sisältö ala-arvoiset. No, turha tuosta oli tietysti edes provosoitua....Jos olet myyjä (jota epäilen suuresti), niin asenteessa lienee parantamisen varaa.
- skutsi
mä ostin 10te:lla bemarin ja laitoin sellasen aaltopeltisen lintulaudan näkösen sbroilerin takakontin päälle. sairaan magee, ei mikään taewoo. ajattelin seuraavaks ostaa rosterisen pisuaarin ja vaihtaa sen lintulaudan tilalle ni tulee suomen magein urheiluauto!
- QUATTRO
SINNE SE TOISI VÄRIÄ. SM - SARJAAN
- wanha
Ymmärsikö joku mitä tässä yritetään ilmaista?
Siis suurin osa muista autoilijoista ajattelee: "hahhahhahhaa mikä automerkki tuo Daewoolla ajeleva tyyppi on". ???? - v*tun
väliä sillä on, mitä muut ajattelevat?
- Konemies
Osta Daewoo kaivuri
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1066872- 954391
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista483756Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee483492- 513448
- 1863399
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san242909- 672614
- 452461
- 131824