Eihän tää kaikki

nyt näin voi mennä/päättyä vaikka toisaalta mikään ei kyllä oikeestaan kerennyt alkaakaan. Ei se näin ole tarkoitettu.
21197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

alkanut ? Jos haluu et ei lopu nii pitää tehä jotain sit, ei ne jutut noin mee suuntaan eikä toiseen.
Vai meinaatko et tuli jotain eripuraa ?

Äänestä

Miksi päättyisi ?

Äänestä

Meni just niin kuin toivottiin, saatiin mitä haluttiin ja kumpikaan ei saanut yhtään mitään.

Äänestä

jotakin ikävää on sattunut ?

Äänestä

Mitä teit et meni perseelleen ?

Äänestä
  • Älä käännä tätä kaikkea nyt mun syyksi. Yhtä lailla itsessäsi on vikaa.

    Äänestä

  • vastataan ny näin kirjoitti:

    Älä käännä tätä kaikkea nyt mun syyksi. Yhtä lailla itsessäsi on vikaa.

    Kukas sä sit oot ?

    Äänestä

  • ??? kirjoitti:

    Kukas sä sit oot ?

    Eikait sillä väliä. En mä tänne enää nimiä pistä.

    Äänestä

Niimpä tietysti, eihän sussa mitään vikaa koskaan olekaan, itse täydellisyys.

Äänestä
  • Sanoinko mä niin. En mielestäni. En ole täyydellinen ja vikaa on minussakin.

    Äänestä

alkanut niin melkonen nyhverö olet kun loppumista jo kuuluttelet !!

Äänestä

mikään päättyy mihinkään!!! :( Ei anneta tän päättyä! Tämä kaikki on ollut niin ihanaa. Ihaninta, mitä mulle on ehkä koskaan tapahtunut. Olen ihastunut 100%, jos ei enemmänkin. En saa häntä millään pois mielestäni. Haluan vain haavella hänestä, tai meistä, tai ... Ihan kamalaahan se olisi, jos kaikki jäisi nyt näin. Se viimeinen kertakin, silloin viime viikolla... Musta tuntui, että sillä jännitteellä olisi voinut sähköistää koko rakennuksen. En luovu haaveista. Piste!

Äänestä

Voitte ohjata sen ylijäämä sähkön tänne mun matalaan majaani, tuo sähkö on niin pirun kallista, että pieni jeesi ei olisi pahitteeksi.

Äänestä
  • sen mun ihanan sinne sun majan viereen nököttämään, niin kiiruhdan sinne itsekin juosten. Voimme sitten hänen kanssaan pidellä toisiamme kädestä ja luoda näin virtaa sinun mökkiisi ;) Enkä ainakaan itse veloita mitään tästä palveluksesta (hänestä en mene takuuseen). Voisin tällä hetkellä jopa maksaa jonkun verran pienestä käsikädessä-hetkestä. Kuunnelkaa nyt taas näitä mun juttuja... :/ Varmaan korkea aika mennä muualle täältä.

    Äänestä

oli tarkoitettu ?

Äänestä

Niin minä sinulle kuulun niinkuin meri ja taivas..

Äänestä
  • kukaan ei kuulu kellekään näillä sivuilla.höpönhöpöä.pellen touhua.

    Äänestä

  • elä höpäjä kirjoitti:

    kukaan ei kuulu kellekään näillä sivuilla.höpönhöpöä.pellen touhua.

    pidä huoli omista asioistasi.

    Äänestä

  • in my dreams kirjoitti:

    pidä huoli omista asioistasi.

    samoin.

    Äänestä

  • Kiitos kirjoitti:

    samoin.

    näin teenkin.

    Äänestä

Kylläpäs onnistuit puhaltamaan hiillokseen. Itse siis nainen samoissa fiiliksissä. Hetken jo taas luulin vähän jäähtyneeni. Ei pitäis todellakaan käydä näitä lueskelemassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eihän? kirjoitti:

nyt näin voi mennä/päättyä vaikka toisaalta mikään ei kyllä oikeestaan kerennyt alkaakaan. Ei se näin ole tarkoitettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu