Mies: oletko tyytyväinen ihastuksesi

rintojen kokoon, vai olivatko/ovatko ne mielestäsi liian isot/pienet?
9249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Miun mies aina ollut tyytyväinen luomuluppiini,hän niitä aina puristelee ja pussailee

Äänestä

Ei niiden koolla ole niin väliä... se on se kokonaisuus mikä viehättää :)

Äänestä

Ei koolla tai muodolla väliä. Mitkä ikinä ne ovatkin, niin ne ovat ihanat,

Äänestä

Olen.

Ei kuulu tärkeysjärjestykseen millään tavalla.

Äänestä

Olen ehdottomasti! Sekä lantion kaareen

Äänestä

Teitkö myös älykkyysosamääräkyselyn?

Äänestä
  • tehnyt

    säästetään aikaa

    Äänestä

  • en ole sama tyyppi, Tämä on ainoa tekemäni kysly tänne, en ole edes huomannut muita, koska en tätä palstaa niin tarkkaan seuraa.

    Äänestä

Mieluiten isot posot tai hyvä ja mudokas peba, mut ei se niin väljä jos muuten on ihana ja saa sydämmen sykkii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.kysyjä kirjoitti:

rintojen kokoon, vai olivatko/ovatko ne mielestäsi liian isot/pienet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu