seksi ja samanlainen huumorintaju kasvatti sitten näin suuren ikävän, joka on vaan jatkunut ja jatkunut ja jatkuu ja jatkuu ja jatkuu.........................................sietämätöntä!
Kanssasi harrastettu
miten poistan ikävän
18304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
yhteen kertaanko se sitten jäi?
Ei
seksi ja huumori kuulostaa lupaavalta
Jos seksiä ootte harrastaneet täällä tuskin kukaan sen jälkeen monkuaa.
Meneekö niin alottaja, ettet seksin jälkeen kään uskalla ottaa yhteyttä kuin tätä kautta? Selvä peli.
hei se oli provo
ollaan harrastettu seksiä täällä ja ei oo yhtään noloo.
ei todellakaan ollut provo.
Ootteko kaikki vähän vinksahtaneita :/
painu sinä helvettiin kommentoimasta joka ketjuun älyttömyyksiäsi!!!!!!
mitä vinksahtanutta aloituksessani oli? Kysyn vaan.
no jos sä olet ollu jo yhteyksissä hänen kanssa miksi täällä kyselet :) tossa tilanteessahan voi ottaa suoraan yhteyttä :) ja kertoo ikävästään
Tai sitten kaikki on ohi hänen puoleltaan, koska en ole kuullut hänestä n. kolmeen kuukauteen, eikä vastaa viesteihin, revipä siitä sitten huumoria, koetuksella on :( uusi harrastuskohde ilmeisesti löytynyt. En olis siitä vihainen, mutta kun ei vastaa, vaikka kysyn.
Eli siis miten poistan ikävän, kun hän tuntuu ihollani ja joka paikassa joka helvetin päivä!!
Olen nainen ja rakastuin siihen ihmiseen!
voi ei:/ jos ei vastaa viesteihin kuulostaa vähä huonolta.....
Näin on. Mutta pojat on joskus poikii, ei auta kuin inistä, kai tää tunne joskus haihtuu mukaviksi muistoiksi, joille voi joskus kiikkustuolissa jopa nauraa. Ja tulee joskus vastaan joku uusi ja vieläkin parempi. Vihaamaan en suostu, jokainen päättää ihmissuhteistaan itse.
Tuuppaan se kermavaahtopullon sun...... mitäs tykkäisit
Tulit sitten takasin siihen ärsyttämään!! Tuuppaa itelles vaan ja nuole pois, jos taivut!
Opi viisaammilta ; "MINUA EI POISTA MIKÄÄN TÄTÄ IKÄVÄNNTUNETA." :)).
Hehhehhehehhheeee :D