Eroa mari kiviniemi

Viet keskustan tuhoon, et antanu eilisessä tv keskustelussa kiitoksen sanaa
Paavo Väyryselle joka on nostanut keskustan jaloilleen eli vastakohta marisija kiviniemelle.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

keskusta oli noussu kallupin mukaan jo kakoseksi, vasemmiston yhteiskannatus enään vaivaiset 20%.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marisija kivikautine kirjoitti:

Viet keskustan tuhoon, et antanu eilisessä tv keskustelussa kiitoksen sanaa
Paavo Väyryselle joka on nostanut keskustan jaloilleen eli vastakohta marisija kiviniemelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu