Haittaako,jos vähän?

Vilkasen sun kuvaa,koska kohta minä muuten unohdan sinut kokonaan
6238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Anna olla, ei kannata riippua vanhassa kiinni.

Äänestä
  • En minä roiku yhtään missään,mutta tykkään katsella

    Äänestä

Tää alotus ei voittaisi viikon fiksuin aloitus palkinton. Ketä se nyt haittaisi, jos joku jossain jonkun kuvaa kattelee:P

Äänestä

vaan, Katselet kuitenkin.Onpa mullakin sun yks kuva, jota katselen hmm.nätti kaulakoru :)

Äänestä

No jos olis kuva, mutta olet mielessäni kyllä muutenkin ihan pelottovan elävästi, vaikka siitä on jo aikaa.

Äänestä

Eipä haittaa:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


painut unholaan kirjoitti:

Vilkasen sun kuvaa,koska kohta minä muuten unohdan sinut kokonaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu