Miksi ette hae seuraa?

Tuolta linjoilta,kun siellä näyttää olevan aina noita vapaita sinkkuloisii?
7120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ihmiset tavataan tuolla ulkona ja sitten voidaan siirtyä sisätilohin, jos nappaa. En luottais näihin nettijuttuihin tipanvertaa. Vielä vähemmän täällä, mutta tästä on vaan tullu pakkomielle.

Äänestä

mä valkkaan seurani livestä, yks mikä on pomminvarmaa

Äänestä

Mä olen jo liian vanha hakemaan itselleni seuraa. Eikä mulla ole mitään mahiksia ollut ikinä muutenkaan tällä pärställä.

Äänestä

eli livenä haetaan seura.

Äänestä

haetakaan seuraa, hömppä! Täällähän nyt silleen vaan tuumaillaan et mitähän jos, tai ei nyt sit kuitenkaan.

Äänestä

En nyt ymmärrä. Tämähän on ikävä palsta. En minä ole seuran tarpeessa, vaan ikävoin yhtä ja tiettyä.

Äänestä

En kaipaa seuraa (paitsi itsevalikoitua), kunhan horisen internetissä. Vähän kuten sinäkin, aloittaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täältä kannata kirjoitti:

Tuolta linjoilta,kun siellä näyttää olevan aina noita vapaita sinkkuloisii?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu