Lumiat teknisesti keskinkertaisia

ihan iponin luokkaa...
571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lumia onkin puhelin!

eikä lelu, kuin iPhonet ja anterot taas jotai tabletteja....

Äänestä

Tiedoksi että termi Antero tarkoittaa Nokian käyttäjää, ei suinkaan Android käyttöjärjestelmää.

Äänestä

Sieltä on tulos uusi iPhone uusilla mahtavilla sovelluksilla.

Äänestä
  • Mistäs näin päättelet kun luuria ei ole julkistettu?

    Äänestä

"Sieltä on tulos uusi iPhone uusilla mahtavilla sovelluksilla."
Niin oli edellistäkin "PALJON" paranneltu:D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anterot jyräääää kirjoitti:

ihan iponin luokkaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu