En tiedä sinusta mitään

Sinua mietin
5199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sama ongelma myös itselläni.Outoa.

Äänestä

Missä tilanteessa häntä olet nähnyt? Ihan ohimennenkö?

Ihminenhän voi ihastua aika nopeastikin jos niikseen tulee...

Äänestä

Ei varmaksi nimeä, eikä ole numeroa, onko oikeesti kiinnostunut vai kuvittelinko, onko varattu, missä asuu...mutta tuntuu vaan niin tutulta

Äänestä
  • no mut varattuhan mie ainakiin oon, mut ainahan sitä pientä vilunkia voip harjottoo;))))

    Äänestä

tai tiedän, mutta en tunne kunnolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mutta kuitenkin kirjoitti:

Sinua mietin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu