Törnäsin koulussa tyyppiin joka hymyili maireasti eräälle vastaantulijalle ja heti kun tämä oli mennyt ohi niin tämän tyypin hymy kääntyi välittömästi pahansuopaan murjotukseen. Miten voi noin nopeasti mieliala vaihtua? Narsisti?
Ilmeestä huomaa
ei pysy piilossa
3
171
Vastaukset
- kea
Tuskinpa tyypin mieliala vaihtui. Enemmän tuo kuulostaa siltä, että hänellä oli jotain kyseistä vastaantulijaa vastaan, ja hän hymyili vittuillakseen. Helppohan selän takana on näyttää todelliset tunteensa.
- Ei hemmetti taas
No ei huomaa ilmeestä yhtään mitään. :D
Sekaista porukkaa täällä! :D - LK
Olen huomannut että ihmiset osaavat hymyillä vaikka eivät olisikaan iloisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851549
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2001411Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431129Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43833- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617