eli olen poika joka fanittaa twilightia. kaverit pitää mua outona. :(
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
oon poika ja muaki kiusataan samaata asiasta...
on outoa.
oikeesti kertokaa mulle mitä outoo siinä on!!!
Ei siin oo mitään outoo :O Mun mielestä ois ihanaa jos mulla olis poikaystävä ja se tykkäis twilightistä♥ :) Ite tykkään kans ja tyttö oon kylläkin mutta siis tyttöjen mielestä se ainakin ois tosi kivaa sen voin sanoa eikä mitään outoo :)
Sun kaverit on ite ihan vitun ääliöitä ö.Ö jos ne dissaa sua jostaki twilightitin fanittamisesta :)
vihdoinkin joku puhuu asiaa :) Missä päin asut? :)
Eipä se nyt outoa ole :D Ite joskus olin jopa ihastunu vähän sellaseen poikaan joka tykkäsi twilightistä paljonkin. Ite en oikeen vampyyrijutuista perusta, mut kukin tykkää mistä tykkää, eikä sen ainakaa pitäisi olla mitenkä omituista.
Onhan niitä outojaki mieltymyksii mut se on sit jo toinen tarina :DD
En pidä elokuvaa mtenkään järkyttävän huonona, mutta omasta mielestäni silti paljon huonompaa kuin perus paskat hollywood roskaleffat. Uskon vahvasti että enemmän ihmisiä ärsyttää elokuvien suuri tyttöfanijoukkio.
Olen poika ja minulla ei ole rakkaustarinoita mitään vastaan, mutta en todellakaan jaksa sitä että koko elokuva on sellaista suht ällöä romantiikkaa loputtomasti. Se on minusta luovuuden puutetta. Actionia, huumoria, juonenkäänteitä ja draamaa kun löytyisi niin olisi jotain joka pistäisi kiinnostumaan jostain elokuvan romantiikka sivujuonesta koska silloin se olisi vaikuttavaa eikä väkisinväännetyn näköistä niin kuin Twilightissa. Itseasiassa kaikki kimaltelu ja muu p*ska on aika homo eroottiselta vaikuttavaa eli ei mikään ihme että ihmisten vihausprosentti nousee entisestään kliseisten homo stereotypiotten takia.
No vittu ne elokuvat on iha perseestä!! Mut lueppa kirjat nii mieli muuttuu. ainaki luultavasti...