Minun on erittäin vaikea uskoa esim. nettiarpojen suurvoittajiin.
Nimet on aina: "Hanna K, Juhani L, Kimmo K, Laura S.
Ei siis todellakaan kiinnosta sijoittaa rahoja huijaussivuille.
Nimet on aina: "Hanna K, Juhani L, Kimmo K, Laura S.
Ei siis todellakaan kiinnosta sijoittaa rahoja huijaussivuille.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Voi ne samat voittaa koska ovat luultavasti niitä jotka ovat aikaisemmin pelaanneet yli niiden voittojen edestä. Esim. yksi tuttava voitti paffilta useamman tonnin mutta sanoi että enemmän on sinne hävinnyt mitä jackpotilla voitti.
Okei neropatti miksi voitajat ovat kirjautuneet aina: etunimi, sukunimen alkukirjaimella ja heidän voittosummansa on aina vakio.
Vaikka peluri olenkin en usko sattumaan.
Noinhan ne ilmoitetaan joka kasinossa. Sitä käyttäjänimeä(pelaajanimeä) ei julkaista listassa vaan oikea etunimesi ja sukunimen alkukirjain.
Ei pidä paikkaansa.
Ei todellakaan ilmoiteta on tässä sen verran kokemusta.
ap ei tiedä mitään. kannattaako kommentoida jos ei tiedä mitään? hmm..
En ainakaan ole sokea ja tästä lähtien laitan rahani lottoon siinäkin on paremmat mahdollisuudet voittoon.
That's it.
oot varasijalla 32987 Vasta sitten voitat !
Lotto sekä vedot joissain puitteissa ovat pitäneet pintansa luotettavimipina rahapelinä pelaajan kannalta kun molemmissa peleissä tuloksen käpälöimisen paljastuminen on todenäköisempää kuin muissa verhon takana suoritettavissa arvonnoissa vakuutena sana. this is sefrfkate rändöm
Pari tuntia kattelin nettipokeria 5-10 pöydän pelejä. Ajattelin et en tohtisi paria tonnia siirtää tilille ja ryhtyä pelaamaan... viimeiksi pari päivää pelasin 1 pöydissä mut en voittant enä hävinnyt sitten lopetin kun varmaan pian se se jako olis silpunnut minut