Hei. Oon huomannut itsessäni että vaikka normaalisti olen reipas, ulospäin suuntautunut ja tarvittaessa määrääväkin ihminen, sekä vastustan väkivaltaa, niin pikkuhiljaa on on tullut mieleen että kun tulis joku mies ja hakkais ja kurittais ihan kunnolla, mustelmille asti. Tähän ajatukseen liittyy toki seksuaalinen lataus mutta tossa hakkaamisessa ei tarvisi olla seksiä mukana, joko ennen tai jälkeen vaikka. Ja se vois olla oikein hellää.
Onks kellään muulla samanlaisia ajatuksia?
Onks kellään muulla samanlaisia ajatuksia?
Vastaukset 17
Vanhimmat
Vain täysin sairas ihminen haaveilee hakkaamisesta tulemisesta. KIPEETÄ!
Kai oon sit sairas :)
Hyvin monilla ihmisillä on seksuaalisia haaveita ja tarpeita, joihin kuuluu eriasteinen määrä väkivaltaa. Eivät tuollaiset fantasiat ole mitenkään sairaita tai edes harvinaisia.
Olennaista ja hyvä on, että tiedostat omat haaveesia ja tarpeesi. Näin on mahdollista löytää sinulle sopiva kumppani tai ohjata kumppaniasi tyydyttämään sinun kaikkia tarpeitasi.
Vaimollani on voimakas seksuaalinen tarve saada silloin tällöin kunnolla alistua minulle ja tulla silloin ruoskituksi/piiskatuksi melko rajusti. Piiskauksen jäljet säilyvät muutaman päivän. Suhteemme toimii eriuttäin hyvin, koska omat seksuaaliset tarpeeni sointuvat hänen tarpeisiinsa täydellisesti. Tuotamme toisillemme mielihyvää ja pidämme parisuhteemme kunnossa. Siinä ei ole mitään saisrasta, vaan sairasta olisi, jos emme tyydyttäisi toitemme tarpeita.
Kehottaisin sinua liittymään joihinkin samanmielisten ryhmiin. Saat tietoa, tapaat netiisä tai livenä samoin kanssasi tuntevia ja opit myös paremmin tiedostamaan omat tarpeesi etkä ajaudu vahingossa jonkin oikeasti sairaan hakkaajan kynsiin.
Älä välitä noista, joille kaikki omasta köyhästä elämästä poikkeava on sairasta. Sinulla on vahva ja oma seksuaalisuutesi.
>>"Ja se vois olla oikein hellää"
mitä se hellä hakkaaminen tarkoittaisi?
Luepa siteeraamaasi lausetta edeltävä pätkä.
On samanlaisia ajatuksia, ite koen nautintona naisen aiheuttaman pienen tuskan ja kivun.
Löytyihän täältä muitakin, joilla sama haave kuin minullakin t: jartsa
bläckiksi?
Tuskinpa sentään haluat tulla hakatuksi. Sehän on väkivaltaa.
Haluat tulla turvallisesti piiskatuksi ja alistetuksi. Tuo on täysin toinen asia. Tuo on kiihottavaa leikkiä.
Minä pidän niin poikien kuin tyttöjenkin piiskaamisesta ja olen ollut myös niin poikien kuin tyttöjenkin piiskattavana. Joskus mukana on sidontaa, joskus ei. Lopuksi monesti vielä piiskattava ”raiskataan”. Tuntuu varmasti mukavalta, sillä veri kiertää kuumottavilla pakaroilla.
Aina ennen piiskaamista selvitetään säännöt eli sovitaan tapahtumasta. Jos seksi ei juttuun kuulu, niin sehän ei sitten siihen kuulu. Jos piiskaus alkaa tuntua liian kovalta, on sitä varten turvasana.
Kaiken kaikkiaan mukavaa leikkiä!
jos tykkää "rieputuksesta" ja että mies esineellistää naista ja ottaa eikä kysele niin on se vaan pervoa ja mukavaa. Eihän jäkiksessä taklauksetkaan ole väkivaltaa sinänsä ja seksissä nyt hampaat pysyy kuitenkin suussa.
Mulla sama haluan,et mies alistaa seksissä.Kiihotun.En tarkoita lyömistä.Vaan mies on hallitsevampi seksissä.
Onko sulla mailia laittaa ;) ?
ai meitä "väkivallan ystäviä" on täällä enemmänkin. Itse rakastan alistua miehelle. Tiedä sitten miksi, mutta se että saa olla toisen sadistisuuden ja himon kohteena kiihottaa ihan suunnattomasti...
Itse kiihotun kuvista kun nainen on miestä voimakkaampi ja olen kokeillutkin sellaista sessiota bodarin jää. Katso esim. Awefilms tai bill wick ni tiedät mistä puhun.
Kaa ei siis jää
Mukavaa kuulla että tuollaisia haluja omaavia naisia löytyy. Itse nautin tehdessäni naisesta leluni ja näinollen käsittelen myös häntä siten. Asiasta pitää vain sopia ja ne rajat ne rajat..jatketaanko vielä juttua
Kerran naiseni potki ja kidutti minua kun olin makuula. Ja korkokengän korko meni kivespussieni läpi!