Eli kertokaa naiset kokemuksia ympärileikatusta peniksestä.
Tuntuuko hyvältä vai huonolta
Kumman ottaisit jos voisit valita
Yms kokemuksia
Tuntuuko hyvältä vai huonolta
Kumman ottaisit jos voisit valita
Yms kokemuksia
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Kylähän ympärileikattu on esteettisesti mahtava ja tuntuu hyvälle pimpsassa. Nahkat on lian kerääjiä.
Onko sulla "deebthroat" erottuva terska ja kirjoititko tuon ensimmäisen viestin ihan itse?
Ja ennenkaikkea; leikkasitko kikkelis ihan ite? ;)
Otsikon avaajahan teki jo tästä samasta aiheesta otsikon seksi-osioon!
Kuinka monta otsikkoa tämä aihe tarvitsee?
En. Ei ole sinun tavat vastailla mm. itselleen nikillä asdffds. Arvaas mitä?
No mitä?
Jos hx ei nyt heti alottas niin joku vois vastata jotain asiallistakin. Ja toi syväkurkku ja mä ollaan eri henkilö. Enkä leikannu ite näsäviisas urpo. Onko sulla himorunkkarilla muuta tekemistä kun täällä aukoo päätäs joka vitun keskustelussa.
Olen alkanut miettimään, että eikö jumalauta sinua asddfs saada pois tätä palstaa terrosrisoimasta ja jotain asus-fikaatioasi hokemasta? Olisko sinulle tietoa tai neuvoa minne voin sinut ilmoittaa jotta nakkaavat kartanolle? Ei tämä voi olla niin, että yksi tauno esiintyy eri nikeillä ja pilaa kaikkien muiden mahdollisuudet keskusteluun tuppaamalla sellasita paskaa tuutin täydeltä tänne palstaan.
Olen myöskin miettinyt, että eikö hitto vie sinulla ole muuta järkevää tekemistä? Käytkö töissä, onko sinulla kavereita, harrastuksia, sukualsia tai mitään muuta kuin tämä kikkelinittaus ja siitä keskikoosta purnaaminen?
Olisiko parempi sinulle itsellesikin että ylläpito nakkaa kartanolle?
Tai hei. Jos sinua ei nakata, niin nakatkaa asus-mies pihalle, kun jonkunhan täältä on lähdettävä, jotta joku järki tulee tähän touhuun. Hulluilla tuntuu olevan kova motivaatio terrorisoida Suoli.24-palstaa...
Miten vitussa muuten on mahollista että kerran kun mainostin työsuorituksia paikkakunnat osiossa joku ituhippi ilmotti ylläpidolle ja siitä asti en tietokoneella ole pystynyt kommentoimaan. Aikaa tästä ainakin kuukausi. Nytkin kännykällä. Ja toi runkku aina vaan näillä palstoilla saa jauhaa tota kuivunutta läppää.
MUT NYT jumalauta naiset kertokaa niistä kulleista jo.
Kun sellanen rojekti olis takana pian niin kiinnostaa tietää mitä ootte mieltä sellasesta
Täällä tuskin naisia. Miksi ne täällä olisi, ku keskustelu on mitä on ja sitä häiritsee H-X eli asddfs ja muut hänen käyttämänsä nimimerkit. On joutilaalla aikaa!
Toivotaan että naisia tulee sinulle vastaamaan.
Minusta kans tuntuu, että asddfs eli H-X on joku mode tvs. Onhan tuo asddfs julkaissut jonkun yhteystietojakin, joka on rikos. Voipa olla, että kyseessä on joku kulliinsa pettynyt kossi joka näitä viestejä pääsee peukaloimaan työpaikaltaan? On minunkin viestejä kadonnut kummasti.
Ei siinä näköjään aina kavereita tarvitse, kun keskustelu käy kiivaana...:D
Onko Paranoid tuttu kipale?
Tässä on saanu jo vartin verran repeillä ihan täysillä. Älä nyt pilaa! :D
Sull paranoidiben skitsofrenia vai - no sen hoksaa kyllä kun vainoharhainen ja itselleen vastaa egopelle asddfs eli H-X.
Eiköhän sun nyt kannattais mennä lopullisesti ja käyttää aika vaikka kullinvenyttämiseen?
ajat täsmää täälläkin: asddfs ja H-X on yksi ja sama persoona!
Ymp.leikatun kanssa tarviii käyttää ehdottomasti enemmän liukuvoidetta, ainakin mun omat mehut kuivuvat hiukan herkemmin ;) Ymp.leikattu on hyvän näköinen :)
Jos ois kaksi muuten samanlaista miestä mutta toinen leikattu, ehkä silti ottaisin leikkaamattoman. Esinahka on kiva vetää pois terskan päältä ennen hommiin ryhtymistä, se kiihottaa miestä... Ja terska pysyy sileämpänä esinahan suojissa.
Tottakai leikkaamatonta pitää pestä usein ja varsinkin ennen intiimiä kosketusta.
Mut olen tykännyt seksistä myös leikatun kanssa. Oli oikein terhakka ja sexy :D
Riippuu varmaan nahan määrästä?
muutama ympärileikattu tullu vastaan. toinen oli semmonen kuiva ja vähän niinku halkeileva? semmonen .. vanhan näkönen. vähän ku kuivat huulet tavallaan. toinen oli ihan normaali. ei sillä mitää väliä oikeesti ole. hirvein on jos joku ikään ku häpeilee omaa kaluaan ja siihen menee koko fiilis
Jaa, aika paljon semmoisia missä terska on paljaana mutta vain yksi minkä tiedän leikatuksi. Kohtuu hitaasti laukesi eikä ihan niin kivikova erektio kuin nahallisilla...
Liukuja piti lisätä purkista mutta eipä siinä sit sen ihmeempiä. Kelpuuttaisin kyllä miehen vaikka sillä ois esinahka poistettu. Mutta jos olisin jo suhteessa ja sit mies kysyisi että voiko hän mennä ympärileikkaukseen nii sanoisin että mieluummin ei. Ei kai niin iso vaiva ole pestä sitä vaikka joka vessareissulla, käyttää vaik sitä pikkusuihkulla mikä yleensä on ihmisillä vessassa ainakin kotonaan. Tietysti jos on sit joku sairaus että pitää leikata (tiukka tai iho-ongelmia) niin mikäpä siinä sit.
Ei neepuli varmaan edes leikata ilman syytä?!?!
Itse menin koska peseminen ei enää yksinkertaisesti onnistunut nahan tiukkuuden takia.
Tuo ettei seiso kovana ei itseeni ainakaan sovi koska leikkauksen jälkeen nimenomaan on todella kovana kun hyvin kiihottuu.
Kyllä esinahka tekee niin gutaa kun se muljahtelee pillun uumenissa, ehdottomasti esinahkalla oleva muna minulle.
Esari on turha kapistus ja vie tuntumaa pimpiltä sekä suonikkuutta joka tuo sitä tuntumaa. Usot on usein tmpärileikattuja tai nahka takana.
Leikattu on jees, kokemusta on paristakin pitkästä suhteesta:))
kylläpä erottuva ja nahaton terska tekee höpöä nartuille;) Oikein kun iso tattispala, niin siinä ei nahkat hyvin rullaa yli;)
Vai tekee nartuille hyvää erottuva terska?
Mies joka puhuu naisista tuolleen ei todennäköisesti ole peräkammaristaan nähnyt muita naisia, kuin puurolautasta oven luukusta tarjoavan äitinsä. Muistiko mamma nyt voisilmän?
Nuo nahkat tarttis varastokseen vartta, joten siinä voi olla selitys, ettei niin kovin rullaile;)
Se on sinun sairaan näkemys asiaan. Onneksi tiedän miten asiat on oikeasti eikä leikisti.
En sitä muiden näkemyksenä tarjoillutkaan. Onnittelut suht. pitkästä ketjusta, jonka pääosin itse värkkäsit erottuvan terppasi kanssa:)
Mistä tiesit, että olen sairas? Ei mitään vakavaa. Pikkuista flunssaa on, yskittää ja on nuhaa, mutta ei kuumetta, eli enpä tiedä voiko minua nyt sairaaksi sanoa:D
Kiitos huolenpidosta kuitenkin;)
Tämä on ilmeisesti neljäs kommenttini tähän ketjuun, eli en nyt ihan yksin juttele, kuten sinulla tapana.
Onko tervettä tuo sinun päivystämisesi ja kun et kenenkään kanssa oikein pärjää. Etkö tajua, että aikamitättömästä asiasta kyse, eli ei sinun kannata tylsääkään elämääsi täällä elää.
Nyt en enää kerkeä asiaan vastaamaan, siispä taemppiä valitsemallesi tielle!