Tala ja Räty

Samanlaisia molemmat. Pienikokoisia narsisteja. Tala sai jo potkut ja kohta on Rädyn vuoro.
652
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ai kuten rillipää ja elätti Sundqvist sai aikanaan vai pankkihommista. hahaha. Paljon lie rosvonnut ja siirtänyt Sybooseen.

Äänestä

Mitä pahaa on rillipäisyydessä?

Äänestä
  • Eihän siinä mitään kunhan maksaa omat lasinsa eikä yhteiskunnalta kerjää mutta maksaakohan heimoveljesi Taxell omat läskinsä. Entäs Saanila.

    Äänestä

  • niih nooh kirjoitti:

    Eihän siinä mitään kunhan maksaa omat lasinsa eikä yhteiskunnalta kerjää mutta maksaakohan heimoveljesi Taxell omat läskinsä. Entäs Saanila.

    Om det finns någon stiftelse för överviktiga så får de säkert bidrag därifrån.

    Äänestä

Små hundar och småväxta karlar skäller mest.

Äänestä
  • Små män brukar ha stora bilar,Räty har tyvärr inte ens körkort.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Herra X kirjoitti:

Samanlaisia molemmat. Pienikokoisia narsisteja. Tala sai jo potkut ja kohta on Rädyn vuoro.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu