Mutta missä on Stubido.

missä stubidon mielipiteet
578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

stubido on kotona mörrittämässä ja kiroilemassa, ottaa päähän kun ei voi paistatella salamavalojen loisteessa

Äänestä

Taittaa

Äänestä

Luin lehdestä että EU mepit haluaisivat Stubin ottavan esille nuo EU Brysselin ja Strasbougin väliset kuukautiset siirrot- maksaa ihan maltaita. Stub kieltäytynt, vaikuttaiis kuulemma Suomen tukineuvotteluihin. Höpöhöpö, tekosyitä löytyy.

Äänestä

Juoksen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minne mennyt kirjoitti:

missä stubidon mielipiteet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu