Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pelipäivä

Tänään ei ole muutakaan tekemistä niin teen kolmannenkin ketjun vaikka avasin edelliset kaksi tunnin sisään =) =) =) =)
2104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joku kirjotti jostain pyörätuolikisoista,tietääkö joku enemmänkin niistä?

Äänestä

Kuviokelluntaa Bahranista:

MILF Swingers - Cock Hunters Teheran 1/1,85

Jotenki vaan kiinnostaa enempi tuo kotijoukkue.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


h3nri1986 kirjoitti:

Tänään ei ole muutakaan tekemistä niin teen kolmannenkin ketjun vaikka avasin edelliset kaksi tunnin sisään =) =) =) =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu