Koht 13w poika ettii seuralaista

Oon siis melkei 13w poika ja etin seuralaist korpilahelt,muuramest tai jyväskyläst.
oon noin 157cm pitkä.
mul on rillit ja jonkin verran finnejä naamassa.
aika laiha mut en liia laiha.
toivon seuralaista.
464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

u gidings me?

Äänestä
  • kiitos. :D

    Äänestä

oot sulonen. :D
Hienoa että kirjoitit rehellisesti :-) Odota pari vuotta, treenaa itseäs, hanki piilolinssit ja puhdista naamaasi.
Sen jälkeen etsi seuraa OIKEASTA ELÄMÄSTÄ, älä netistä. Kiitos.

Äänestä

mä oon koht myös 13w:D asun jyväskyläss:D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


homer simp kirjoitti:

Oon siis melkei 13w poika ja etin seuralaist korpilahelt,muuramest tai jyväskyläst.
oon noin 157cm pitkä.
mul on rillit ja jonkin verran finnejä naamassa.
aika laiha mut en liia laiha.
toivon seuralaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu