Boycott kovanen

Bad behavior, bad service, rudeness,
Next time I call a taxi don't be kovanen
No kovanen, go away!
2181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Also taxiagents, wtf.
I'll tell in advance, none of you s-bgs!

Äänestä

En ole Kovasfani mutta kyllä on säälitävä yritys mustamaalata heidän palveluitaan. Lontoota haastava kaveri löytää suoli24 suomalaiset sivut mutta ......myytti murrettu :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


John O'neill kirjoitti:

Bad behavior, bad service, rudeness,
Next time I call a taxi don't be kovanen
No kovanen, go away!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu