Minua kiihottaa suunnattomasti ajatus siitä että mieheni harrastaa seksiä jonkun muun naisen kanssa. Olisi tavattoman kiihottavaa runkata parisänkymme toisessa päässä sillä välin kun mieheni panee toisessa päässä jotain toista naista. Mielellään mahdollisimman huoramaista, sellaista isorintaista ja meikattua. Jo se että nään mieheni runkkavan toisen naisen kuvalle tai videolle on kiihottavaa. Mieheni vain ei valitettavasti ole lainkaan innostunut tästä, enkä siksi taida koskaan päästä halujani toteuttamaan. Pari kertaa olen saanut runkata sille että mieheni runkkaa pornolle.
Eniten tässä kiihottaa varmaan se tunne, että en olisi tarpeeksi riittävä miehelleni, että tämän on pantava välillä muita. Jotenkin sairaalla tavalla nautin siitä itsesäälin ja alistetuksitulemisen tunteesta, joka tästä tulisi.
Mitä mieltä olette? Onko kellään muulla samanlaisia haluja?
Eniten tässä kiihottaa varmaan se tunne, että en olisi tarpeeksi riittävä miehelleni, että tämän on pantava välillä muita. Jotenkin sairaalla tavalla nautin siitä itsesäälin ja alistetuksitulemisen tunteesta, joka tästä tulisi.
Mitä mieltä olette? Onko kellään muulla samanlaisia haluja?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Joo mullakin oli exän suhteen samanlaisia haluja. Johtui ehkä myös siitä että olimme yhdessä useamman kymmentä vuotta, ja seksielämä oli vuosi vuodelta samanlaista14. Ei meilläkään innostuttu asiasta vaikka siitä aika ajoin keskusteltiin. Vaimoni olisi saanut olla toisen kanssa, mutta hänellä oli kait ongelmana se että katselisin.
Hei.
Ymmärrän hyvin,vaikkakin miehisestä näkökulmasta katsonkin..minäkin haluaisin runkata sille,kun vaimoni saa vierasta miestä,oikeastaan se,että mies olisi joku oikein hyvä tuttu tai sukulainen,esim.veljeni,isäni tms. Vaimoni ei kuitenkaan lämpene edes täysin tuntemattomalle antautumisesta joten runkata saan vain haaveillen..
Minä olen halunnut nähdä ex mieheni panevan toista naista, sama juttu erään poikakaverinki kanssa.Mutta olenkin tosi pervo .. :)