Jos naisella ei ole kesällä pikkuhousuja hameen alla?
Haittaako miehet
että tuulettaa
14200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
ootko sinä se,jolla on se genitaaliherpes,että pitää rupia tuuletella
:DDDDDDDD
Voi elämän kesä sentään
jos ei seurustella.
Toi on niinku niin tota miehen logiikkaa,että omalla seurustelukumppanilla pitää olla pikkuhousut,mutta muilla naisilla ei ja sitten kuitenkin kuolataan niitä muita naisia,joilla ei ole niitä pikkuhousuja
heikkoa ihan kumpaankin suuntaan. Eikö se nyt ole sen merkki, että saa astua.
Tuohan on vallan kiinnostava ajatus. Istuisi nyt sylissä ilman pikkareita.
Kaikki ne .. tyrkky viestit.. eikä tässä vielä yhtään. Pakko siis laittaa..
Tyrkky!
Yks perseen maku.
kannattaa ekaks varmistaa ettei haju ole kuin sillimarkkinoilla
Voi piikki pistää pyllyyn tai murkku. Mikäs se ykx balladi olikaan?
Ai senkö takia se muija pukeutui silloin siellä yhdessä paikassa hameeseen. Ilmankos se virnuili niin oudosti itsekseen siellä rantakahvilassa
Kaikkia haittaa. Tollanen, jolla on noin paljon vääljää korvien välissä omistaa varmaan semmosen räpylän, että räpätys tuulessa on meluhaitta ja haju leviää kuin helteellä silakkamarkkinoilla. Oikein tyypillinen tämän palstan löyhäpäiden viesti.
Pistä sähköpostia: [email protected]
jaa, kuka pukeutuu ja elää miestä varten ja kyselee mikä miestä haittaa ja miellyttää. Suurin osa miehistäkin ajattelee vain ja ainoastaan itseään.