Kaksi opettajaa jälleen kiinni
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012031315317870_uu.shtml
Tanssikoulun seksirikosvyyhti paisuu
10
260
Vastaukset 10
- omaaloitteinen lukij
Osataan lukea ilman linkkejäkin.
- Katja **ttu
Mulla paisuu housuissa.
Iskä maksoi viulut, kun teinitytöt opettelivat vaakamamboa ja tankotanssia. Ja tappelivat keskenään opettajista.
Kun kertakäyttötuotteet hävisivät kilpailun toisille kertakäyttötuotteille niin sitten alettiin spekuloida, että heidät on raiskattu ruotsalaisesti:
- Tuntuux susta siltä, että sut on raiskattu?
- Ai että sä olet neitsyt? Ei se mitään. Tuntuux susta siltä, että sut on raiskattu?
Kyllä on Tampereen naisilla kova puute tanssinopettajista.
Ja eikö kaikki tanssinopettajamiehet olekaan homoja? - Muhammed&Aisha 9v
Eksoottiset pedofiilit jyräävät.
- Tanssisamba
Nyt ensimmäinen kerta kirjoittivat oikein.
Me mamut olemme aina saaneet ilman raiskausta.
Tampereella nuoret tytöt pitävät tummista ihmisistä.
Minulla monta naista ja tyttöä ollut ja kaikki itse tulevat pyytämään seksiä.
Tanssiharrastus on hyvä, nyt joku on suuttunut ja yrittää pilata hyvä työ.
- Kalliiks tuli Jammu
Jammu kuoli Niuvanniemessä yli kasikymppisenä,olis luullu että se lahdattais oikeassa vankilassa.
- caracasa
Kuusi mamumiestä opettamassa ja vain viisi pidätetty eli yksittäistapaukset pilaavat enemmistön maineen jälleen kerran.
- ; > (
Minkäs ikäisiä nämä tanssitytöt ovat? Onko heissä paljonkin peruskoulun ala-asteella olevia?
Olen aina luullut, että kyllä 14v tietää jo, mitä seksi tarkoittaa, ja mitä on yhdyntä. Kai nyt koulussakin on biologian tunteja. Vai nukkuvatko tanssin uuvuttamat nuoret neidot oppitunneilla niin, etteivät kuule mitään?
Ja ihana zumba-mamba jatkuu vaan! - elitza
; > ( kirjoitti:
Minkäs ikäisiä nämä tanssitytöt ovat? Onko heissä paljonkin peruskoulun ala-asteella olevia?
Olen aina luullut, että kyllä 14v tietää jo, mitä seksi tarkoittaa, ja mitä on yhdyntä. Kai nyt koulussakin on biologian tunteja. Vai nukkuvatko tanssin uuvuttamat nuoret neidot oppitunneilla niin, etteivät kuule mitään?
Ja ihana zumba-mamba jatkuu vaan!Heheh! Ne on niin ihania, nuo tummat miehet. Rytmi vie mennessään!
- kivarytmillistä
elitza kirjoitti:
Heheh! Ne on niin ihania, nuo tummat miehet. Rytmi vie mennessään!
Hei Elitza.
Muistanko oikein olit sellainen vaala tyttö jolla erilaisia hiuspantoja aina.
Soita niin tapaamme.
Mukava tanssiharrastus ja rytmikästä kaikki tykkäävät.
Väärin että kaikkia haukutaan raiskauksesta, vaikka tyttö itse aina haluavat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5981475Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44817Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl472698Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll8600- 38560
- 41547
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin29518Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37490- 29458
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE152448