Kummat bileet pojilla, ei nättejä naisia mukana lainkaan
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012031315319063_vi.shtml
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012031315319063_vi.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Onko jahti Kimin? Eikös se ollu vuokra paatti? No, nyt alkaa nää kisat ja on aika sitten näyttää. Bailaaminen loppuu äkkiä, jos ei menesty. Duutsonit bailaa aina, joten sinne sitten.
ninkö
En lue linkkejä, mutta Räikkönen on minusta ärsyttävä siksi, että luin lehdestä hänen jossakin bilettäneen Irwinin musiikin tahdissa: olis laittanut senkin bilerahan vaikka Irwinin perikunnalle, jos kerran Irwinin musiikista tykkää - Irwin nimittäin oli köyhä kansantaiteilija.
Olen joskus istunut joidenkin autoilijoidenkin kanssa iltaa - Colin McRaen kanssa esimerkiksi. He yleensä kai lienee hyvin vilpittömiä ja kaikkiin ystävällisesti ja arvottamatta suhtautuvia ihmisiä ( en tunne autourheilua). Tää silti ärsyttää, että vaikka tää Kimi Räikkönen nyt omaakin rahaa, niin ei siihen tarvitse suhtautua kuin jumalaan - Suomen media on ällöttävä, kuinka se uutisoi tyypistä, joka on Forbesin listalla. Toistan: EN katso tuota linkkiä - EI KIINNOSTA.